Domů » Darujte investiční zlato. Potěší slitek, mince i medaile
Dárky

Darujte investiční zlato. Potěší slitek, mince i medaile

Už je to tady zase. Speciální příležitost, která si žádá dárek. Jenomže vy máte v hlavě absolutní vakuum. Nenapadá vás ani jedna věc, již byste obdarovanému člověku udělali radost. Ale nezoufejte, nemusí to dopadnout jako posledně, kdy jste předali nenápadnou obálku a v ní naprosto neosobní bankovku. Dejte na náš tip a vsaďte na investiční zlato – v podobě slitku, mince či medaile. Originálnější a zároveň hodnotnější dárek byste pohledali.

Na první pohled jde o velmi podobné věci. Taková zlatá mince je v podstatě specifická obdoba peněz. Respektive je likvidní a lze ji kdykoliv za peníze směnit. To samé samozřejmě platí také o slitcích a medailích. Oproti obyčejným bankovkám je však investiční zlato mnohem atraktivnější. Když například darujete medailonek, na kterém je vyobrazeno znamení zvěrokruhu, obdarované osobě zaručeně vykouzlí úsměv na rtech.

Jedinečná vzpomínka a uchovatel hodnoty

Investiční zlaté kovy snoubí dva atraktivní aspekty. Prvním je vysoká estetická hodnota, druhým hodnota kovu jako takového. Likvidita zlata je velmi dobrá, v případě potřeby je možné mince, slitky i medaile prodat.

Co se týče pořizovací ceny, je jen na vás, jestli se poohlédnete v kategorii levnějších slitků, jejichž cena začíná zhruba na 1 500 Kč – anebo zabrousíte mezi dražší kousky. Krásné dárky pro muže i ženy najdete například v e-shopu zlate-mince.cz. Hledáte-li cenově dostupnější dárek, třeba na svátek, budou se vám líbit stříbrné medailonky – dobrou volbou jsou ty, na kterých jsou vyrytá jména.

Velmi oblíbené jsou také zlaté mince k výročí svatby. Jen si to představte – zlatá mince jako dárek ke zlaté stavbě. Anebo medaile, na kterých je vyrytý titul – taková pozornost perfektně umocní radost z promocí.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!