Nepodceňujte vaše zdraví

Životní styl drtivé většiny lidí se v průběhu několika minulých desetiletí změnil k nepoznání. Běžně podléháme mnoha stresovým faktorům, které se podepisují nejen na naší psychice, ale také fyzickém stavu. Schválně si zkuste zrekapitulovat váš den. Do kolika stresových situací jste se dostali? Pravděpodobně jich bylo tolik, že už si ani na všechny nevzpomenete. A kolik jste zažili příjemných věcí? Pakliže si je nepamatujete, není to tím, že jich bylo příliš mnoho, ale spíše proto, že vás nic potěšujícího nepotkalo. Pokud jste celé dny v pohybu a nemáte čas zdravě jíst a dělat cokoliv, co by mělo pozitivní vliv na vaše zdraví, pomohou vám všelijaké doplňky stravy.

Doplňky stravy pro lepší paměť

Připadá vám, že si nepamatujete ani základní věci a vše vám splývá v jeden celek? Přestaňte podléhat stresu a vyřešte to pravidelnou konzumací přírodních doplňků stravy, které podporují paměť a zlepšují učení. Široký výběr doplňků najdete běžně v lékárnách, případně si je můžete objednat na internetu. Pokud preferujete doplňky stravy české výroby, najdete je na evitality.cz. Veškeré doplňky a kosmetika pochází od českého výrobce Vetrisol a patří mezi absolutní špičku. Součástí sortimentu jsou také veterinární výrobky pro vaše čtyřnohé mazlíčky. Ti podléhají negativnímu vlivu prostředí, ve kterém žijí, stejně jako my a rozhodně si zaslouží zvýšenou péči.

Přípravky na ekzémy i proti klíšťatům

Nabídka doplňků stravy a kosmetiky na evitality.cz je velmi pestrá a najdete zde nejen přípravky, které podpoří vaše mentální schopnosti, ale také celou řadu praktických prostředků, které využijete v boji proti ekzémům či na bezpečné vytažení klíštěte. Můžete si zde objednat oblíbený Ixoderm (vysoce účinný právě proti klíšťatům), Enaden (zdroj mentální energie) či Chicoderm na léčbu atopických ekzémů. Doplňky stravy nejsou všelék, ale v kombinaci se zdravějším životním stylem (dostatkem pohybu na čerstvém vzduchu, změna jídelníčku..) vám mohou velmi výrazně pomoci v překonání každodenních nástrah, v boji proti kožním onemocněním a parazitům.

Publikováno: 30. 03. 2012

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: doplňky stravy | doplňky výživy | kosmetika | veterinární výrobky | zdraví