Domů » Svatební šaty od známé návrhářky? Můžete je mít levně!
Móda

Svatební šaty od známé návrhářky? Můžete je mít levně!

Dostala jste prsten a slíbila svému vyvolenému, že se za něj provdáte? Gratulujeme, ale zároveň nezávidíme všechen ten shon, který s přípravou svatby souvisí. Budete se muset postarat o obřad, hostinu, prstýnky, dekorace… Připravit seznam hostů, odeslat oznámení a udělat spoustu dalších drobností, bez kterých by výsledek nemohl být dokonalý. To vše je ovšem zanedbatelné v porovnání s výběrem svatebních šatů. Nevěstu nesmí v její „den D“ zastínit žádná jiná žena, a jsou to právě šaty, které by měly všem přítomným vyrazit dech.

Sehnat stylové svatební šaty levně může být pořádný oříšek, nicméně když víte, kde hledat, máte vyhráno. A co byste řekli na róbu, jejíž autorkou je skvělá módní návrhářka? Mohou být vůbec svatební šaty od někoho, kdo za svou práci získal nejedno prestižní ocenění, cenově dostupné? Svatební šaty Praha od Zoryany Stekhnovych ano!

Kdo je to Zoryana Stekhnovych?

Módní návrhářka Zoryana Stekhnovych je Češka, která momentálně žije ve francii. V Praze provozuje butik, kde si můžete svatební šaty zapůjčit a samozřejmě i rovnou koupit. Zoryana se návrhářství věnuje od roku 2001, ale blízký vztah k módě má již od dětství, kdy vytvářela nejrůznější šatičky pro panenku. Její dospělé počiny by ovšem slušely i princeznám – návrhářka miluje extravaganci a její modely snoubí svůdnost a tajemnost.

Svatební šaty od Zoryany Stekhnovych si vysloužily ocenění „Svatební šaty roku“ a spoustu cen publika. Pro návrhářku je ale největší odměnou absolutní spokojenost nevěst, které si díky jejím modelům užijí svatbu naplno.

Nakupovat můžete v pražském butiku i online

Pražský butik najdete na adrese Na Moráni 13 (Praha 2), ale na nabídku se můžete podívat třeba hned na www.svatebni-saty-spolecenske-plesove.cz. A pozor, na své si přijdou i ženy s pár kily navíc – Zoryana navrhuje také svatební šaty pro plnoštíhlé.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!