Prozradíme vám, jak výrazně ušetřit, a to nejen na internetu!

Také rádi a často nakupujete? A víte o tom, že vám doslova mezi prsty utíkají zajímavé slevy a akce, díky kterým můžete výrazně ušetřit? To, že internetoví prodejci běžně nabízí zboží a služby za nižší ceny než kamenné obchody, bereme jako samozřejmost, s trochou štěstí však můžete nakupovat ještě levněji. Jak? Prostřednictvím nejrůznějších kupónů a slevových kódů, které čas od času některý z prodejců uvolní. Pokud ovšem pravidelně nekontrolujete všechny své oblíbené e-shopy, zřejmě je ani nezaznamenáte. Co byste však řekli tomu, kdyby to někdo udělal za vás?

Všechny slevové kupóny na jednom místě

Projekt SlevovyKupon.net ocení nejeden milovník výhodných nákupů, který nechce marnit čas hledáním slev a akcí. Na webu se totiž hromadí slevové kupóny a kódy, které lze uplatnit v e-shopech i kamenných obchodech. Slevové kódy a kupóny můžete hledat pomocí integrovaného vyhledávače, případně si rozkliknout příslušnou kategorii, město nebo konkrétní obchod. Těch jsou v systému stovky a nechybí ani giganti jako Alza.cz, Mall.cz, Kasa.cz nebo Sperky.cz, Momentálně si můžete vybrat téměř z 800 kupónů a prohlédnout ti i ty, které již neplatí. Zřejmě jako ponaučení pro příště – vyčkávat se nevyplácí a to doslova.

Využívejte slevy i vy

Rozhodnete-li se využít některou z akcí, nevyhnete se registraci. Ta naštěstí netrvá ani minutu a hned poté vám bude umožněno rozkliknout vybraný slevový kupón. Některé akce skutečně stojí za povšimnutí – slevy sahají do výše několika desítek procent a vy tak ušetříte i několik tisíc korun. Nemáte-li čas sledovat slevy každý den, nevadí. Všichni uživatelé mohou odebírat informační newslettery s výběrem nejzajímavějších kousků. Kupóny, jejichž platnost brzy skončí, se navíc objevují na hlavní stránce webu SlevovyKupon.net.

Publikováno: 12. 03. 2013

Kategorie: Slevy a nakupování

Autor: Adam

Tagy: akce | slevové kódy | slevové kupóny | slevy