Domů » Dobrá zpráva do plavek
Zdraví

Dobrá zpráva do plavek

Doba dovolených, a ještě častějšího fotografování, které je už tak více než běžné, je tady v celé své kráse a síle.

Očekáváme uvolňující zážitky, rozvolněný denní režim a volné večery.

Máte-li právě na tu vaši dovolenou už v kufrech úsporně sbaleno a trápíte se nad garderobou s tím, že do nových letních šatů a plavek máte naopak přibaleno až moc, podívejte se na svou postavu očima čínské medicíny. Ta hlásá velmi přátelsky:

Příliš pevné ploché břicho skrývá vážná rizika pro naše tělesné i duševní zdraví. Lidé s příliš pevným a zatuhlým břichem se často vyčerpávají. Snaží se o výkony a neumějí se vnitřně uvolnit.

A vy se (nejen) na dovolené uvolnit rozhodně potřebujete! Upjatý výraz se zadrženým dechem a chvilkově zataženým bříškem vám stejně na fotografii radost nepřinese.

Místo výčitek svědomí, že jste před dovolenou svoje ženské partie nedovedla k příměru „pekáč buchet“, pochvalte se za relaxované rozměry břišní tanečnice a přibalte lék systémové enzymoterapie Wobenzym na případné odstranění otoků z cestování nebo následků jižního sluníčka, přinejhorším pak i k rychlému hojení případného poranění.

Otoky a zarudlé výrazy nejsou totiž žádoucí ani sexy podle žádné světové medicíny a ani vkusu mužů napříč planetou. A hlavně podle nás samotných.

Enzymy pomohou i pod tíhou náročných probdělých nocí, neb nemusejí otékat jen utančené nožky.

A nezapomeňte, že překypující zdraví, dobrá nálada a splývavý oděv překryje i těch pár faldíků navíc. Když se lidé dívají na Buddhu, nejvíc ze všeho je fascinuje jeho bohorovný nakažlivě roztomilý úsměv! Více na www.wobenzym.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!