SMS maniaci pozor - víme, kde můžete posílat SMS zdarma bez omezení

Už je to tady zase. Přišla vám faktura od vašeho operátora, na které se skví nepěkná suma, za jejíž značnou část mohou SMSky? Posílání textových zpráv je u nás velmi populární i přesto, že opravdový boom proběhl před několika lety. Každý den kolem nás sviští miliony textovek a operátoři si mnou ruce. Platit horentní částky za zaslané textovky přitom není nutné a to ani přesto, že nevyužíváte některou z aplikací, která dovoluje svým uživatelům bezplatně zasílat zprávy. Chcete-li posílat SMS do všech sítí zdarma, jednoduše začněte využívat portál SMSmania.cz. Bezplatné textovky však nejsou zdaleka jediným lákadlem, proč byste nad zmiňovaným webem měli zbystřit pozornost.

Nenechte se omezovat a posílejte textovky jak se vám zlíbí

Posílat SMS zadarmo sice na svých webových stránkách umožňují i samotní operátoři, vždy však musíte počítat s jistým omezením. Limitovaný počet znaků nebo reklama za textem v odeslané SMSce zkrátka nejsou to pravé ořechové. SMSmánia vám život komplikovat nebude. Můžete nejen zasílat SMS zdarma, ale také využívat mnoho dalších výhod. Registrovaní uživatelé mají k dispozici přehledný kalendář, archív odeslaných zpráv (rozdělených dle operátora), doručenky nebo automatický podpis. Neméně užitečné jsou také nejrůznější statistky a možnost propojení s mobilní aplikací teXtovka. V budoucnu se navíc můžete těšit na další vychytávky a soutěže o hodnotné ceny.

Máte-li tablet nebo smartphone, můžete posílat SMS zdarma kdekoliv se vám zamane. Díky mobilnímu internetu nejste vázání na svůj počítač a výrazně snížíte náklady za mobilní služby. S SMSmánií můžete vyťukávat textovky do „zblbnutí“ a vaše peněženka si může oddechnout.

Publikováno: 13. 02. 2013

Kategorie: Zajímavé weby a inernet

Autor: Adam

Tagy: sms bez omezení | sms zdarma | sms zdarma do všech sítí