Kalendář pro plánování dovolených zahoďte. Použijte XEEVIO!

Chcete si letošní léto užít naplno? V tom případě se na dovolenou vydejte společně s přáteli. Buďte megaloman a pozvěte všechny, kteří za to stojí. Vybrat ideální místo nebude snadné, protože každý má o perfektní dovolené trochu jinou představu, ale na tom nesejde. Samotná skutečnost, že budete ve společnosti party skvělých lidí, je garancí úspěchu. Ještě předtím, než si začnete balit kufry, ale musíte vybrat vhodný termín. A to bude, vzhledem k většímu počtu účastníků, docela oříšek...

Jak sjednotit termín? Velmi jednoduše!

Když můžete vy, nemůže někdo jiný a naopak. Uspořádat hromadnou sešlost, na které se bude hlasovat, je bohužel také neefektivní. Vaši přátelé mohou za pár dní změnit názor, nebo jim jednoduše do kalendáře vleze mnohem důležitějšího... Jak z toho ven? Použijte pro plánování společné dovolené XEEVIO.

Co je to to "xévio"?

XEEVIO.cz je užitečná online aplikace, která je k dispozici zcela zdarma. Jednoduše se zaregistrujete pomocí své e-mailové adresy a... začnete plánovat dovolenou (nebo analogicky jakoukoliv jinou akci). Ale abychom to neprotahovali – v čem tkví výhoda plánování dovolené pomocí „xévia“?

A co to umí?

Po přihlášení nadatlujete informace o plánované akci, navrhnete termín a dáte pokyn, aby XEEVIO obeznámilo vybrané účastníky. Podle odpovědí na rozeslané pozvánky vyberte termín, který všem vyhovuje. Můžete nastavit i několik termínu a vyhlásit hlasování. Pokud některá z osob neodpoví, bude automaticky upozorněna. XEEVIO vám umožní jednoduše naplánovat dovolenou bez toho, aniž byste musela absolvovat nespočet telefonátů a neustále upravovat termín. Všechny reakce se ukládají a o celé události budete mít neustálý přehled. Jediné, co XEEVIO neumí, je výběr místa pro dovolenou. Na tom budete muset zapracovat sama. V každém případě se můžete spolehnout na to, že se nakonec zúčastní všichni. Díky XEEVIO společná dovolená klapne!

Publikováno: 01. 06. 2014

Kategorie: Cestování a dovolená

Autor: Adam

Tagy: plánování dovolené | společná dovolená