Oblečení, které zeštíhluje. Známe pár fíglů

Jak se říká, není ošklivé ženy, jde jen o to umět o sebe pečovat. A není ani „silné“ ženy, jde jen o to vědět, jaké oblečení zvolit. A je na tom mnoho pravdy. Jen si všimněte žen v televizi, které umí svá kila nosit a oblékají se tak, že jim nikde nic „nepřetéká“. Hodně záleží na správném střihu, barvě, materiálu, vzoru a velikosti. To všechno jsou pomocníci, kteří dokážou zamaskovat určité nedostatky, a naopak podpořit přednosti.

Ani velké, ani malé, zkrátka akorát

Naše postava se v průběhu života mění. Nejde jen o kila, ale i o zadeček a prsa, která se zvětšují v těhotenství, po kojení, mnoho žen kolem čtyřicítky přibírá, i když se stravuje stejně. Je tedy potřeba stále více dbát na to, co si oblékáme. Jak tedy vytvořit outfit, který nám alespoň opticky pár kilo ubere? Tak nejprve vsaďte na kvalitní kalhoty nebo džínsy, které vám budou sedět jako ulité a postavu hezky stáhnou a opticky vymodelují. Přesně takové jsou například Freddy kalhoty. Díky speciální technologii D.I.W.O. nadzvedávají a opticky tvarují zadeček, který jakoby zakulatí a působí tak nesmírně sexy. Vybírat můžete z několika barevných variací. Obecně však platí, že tmavé jsou prostě TOP. Další skvělou vychytávkou je zeštíhlující prádlo, které dokáže hezky stáhnout zadeček, bříško a boky. Zkrátka rizikové partie. A pozor, také záleží hodně na obuvi. Pokud máte silnější lýtka, určitě neobouvejte baleríny, ale raději zvolte boty na platformě nebo na podpatku.

Džíny to jistí

Velkou jistotou jsou staré dobré džíny. Ty obecně postavě velmi lichotí, hlavně slimky. A co třeba kdyby ji ještě hezky modelovaly? Ano, Freddy Jeans tuto schopnost mají, a navíc jsou velmi pohodlné a jdou ruku v ruce s aktuálními módními trendy. Denim je prostě nesmrtelný a můžete jej nosit, ať už máte jakoukoliv postavu. Ale pozor, musí vám dobře sedět, žádné o číslo menší ani větší džíny se nepřipouštějí. Zaujali vás Freddy kalhoty a džíny a chcete je „osahat“? Je to snadné, přijďte se podívat na Showroom Freddy jeans Brno a prohlédnout si je osobně.

Publikováno: 17. 06. 2018

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: oblečení které zeštíhluje | zeštíhlující oblečení