Recenze: GEOMAG - unikátní stavebnice, se kterou si vyhraje celá rodina

Kdo si hraje, nezlobí, což platí o dětech, ale stejně dobře i o dospělých. A pokud si vy, váš partner, nebo vaše děti čas od času pozlobíte (třeba právě proto, že se nudíte), je na čase s tím něco dělat. Udělejte sobě i ostatním radost hračkou, která vás vtáhne do hry jako magnet. V případě švýcarské stavebnice GEOMAG to platí doslova! Ještě jste se s ní nikde nesetkali? Zvláštní, protože GEOMAG patří mezi nejoblíbenější stavebnice na světě. Vyrábí se v mnoha různých variantách, které jsou určeny pro děti i pro dospělé. Ale vše pěkně popořádku.

Co je to GEOMAG?

GEOMAG je unikátní stavebnice, kterou tvoří systém magnetických tyčinek, poniklovaných kuliček a plastových panelů. Skládání komponentů je velmi jednoduché a vzhledem k jejich charakteru může mít výsledek takřka jakoukoliv podobu. Můžete vytvářet nejrůznější obrazce, objekty a tvary – je to jen na vás a vaší kreativitě. geomag Stavebnice GEOMAG není obyčejná hračka, ale také originální učební pomůcka, která se používá v hodinách chemie, fyziky nebo přírodopisu. Kromě toho může sloužit i jako vkusná dekorace.

Originál je jen jeden

Stavebnice GEOMAG způsobila malou revoluci a je přirozené, že vznikl nespočet levnějších napodobenin. Ty však ani zdaleka nedosahují kvalit originální stavebnice, jejíž výroba probíhá pod nejpřísnější kontrolou. Originální komponenty GEOMAG se vyrábí s povolenou odchylkou v řádech setiny milimetru. Odolají opotřebení a jsou zdravotně nezávadné, což potvrzuje celá řada certifikátů a atestů. Z velmi silných magnetů lze tvořit i velké a složité stavby – požitek ze hry se nedá s levnou napodobeninou srovnat.

GEOMAG pro celou rodinu

Prckové, kteří dosáhli 10ti měsíců, si mohou hrát s řadou Baby. Pro děti od 3 let jsou určeny řady Kids, Wheels a World. Pro děti od 6 let je určena řada Pro. Tak na co ještě čekáte? Stavění s magnetickými komponenty je neskutečně zábavné a podporuje přirozenou tvořivost a inteligenci. Originální stavebnice seženete na www.skluzavky.cz.

Publikováno: 20. 12. 2014

Kategorie: Zábava a volný čas

Autor: Adam

Tagy: stavebnice geomag recenze