Proti frustraci v době pandemie starodávnou erotickou masáží

Jak se uvolnit a nezbláznit z nudy všedních dní, kdy musíte sedět jenom zavření doma? Chce to zažít něco doposud nepoznaného. Zážitek, na který jen tak nezapomenete, protože vás přivede do stavu, v němž jste se ještě nenacházeli. Starodávnou erotickou masáž. Masážní salony mají teď samozřejmě omezenou činnost. Na pravou masáž vám doporučujeme zajít tam, můžete vyzkoušet například vyhlášený INFINITY Praha – erotické masáže. Než vám to však vláda povolí, dopřejte si erotickou masáž doma. Partnerka či partner jistě nebudou proti. Začněte vy a určitě vám to oplatí.

Jak na erotickou masáž doma?

Každý může vyzkoušet, jak příjemná a vzrušující erotická masáž může být,“ tvrdí webové stránky masážního salonu. A skutečně je to pravda! Doma pravděpodobně nezvládnete masáž tak jako profesionálky či profesionálové, ale trénink dělá mistra. Kromě toho může být taková masáž perfektní předehrou a oživením milostného života.

Co si na ni přichystat?

  • Klid a ticho – děti pošlete k babičce, vypněte mobilní telefon i televizi.
  • Lůžko – ideálně s ručníkem, protože olej může ušpinit prostěradlo.
  • Masážní olej – koupíte ho v drogerii či lékárně, ty jsou otevřené i nyní.
  • Svíčky – pro lepší atmosféru.
  • Klidnou hudbu – ne žádné disco songy.
  • Teplé prostředí – zapněte topení na maximum nebo zatopte v krbu.
Dejte si záležet, protože právě samotná atmosféra dělá výsledný efekt.

Rozhodně nezačínejte rozkrokem

Erotická masáž není nic jiného než klasická masáž s tím rozdílem, že se při masírování nevyhýbáte ani intimním partiím. Rozhodně se ale nevrhejte své drahé polovičce hned do klína. Začněte zlehka, masáží celého těla, nejlépe zad a ramenou. Mysl i tělo se postupně uvolní, pak můžete přejít k intimním partiím. Cílem erotické masáže není orgasmus, i když je možné, že na masáž plynule navážete společným sexem. Jde o celkový odpočinek, požitek z daného okamžiku, proto se ho nesnažte uspěchat.

Publikováno: 25. 03. 2021

Kategorie: Zábava a volný čas

Autor: Adam