Domů » Propadněte příjemné závislosti jménem korálky Pandora!
Šperky

Propadněte příjemné závislosti jménem korálky Pandora!

Korálky Pandora jsou bez nadsázky fenomén a těší velké oblibě u žen všech věkových kategorií. Ale ne každá ví, jak s nimi zacházet – proto jsme pro vás připravili několik praktických tipů, které se vám budou hodit.

Korálky Pandora jsou jedinečné a jejich hodnota spočívá v osobním kouzlu jednotlivých kusů. Každý z nich má pro nositelku trochu jiný význam a může připomínat zvláštní příležitost, v rámci které si ho pořídila či obdržela jako dárek.

Jak se náramky Pandora sestavují?

Prvním krokem je výběr náramku, na který budete následně navlékat korálky. Zda si vyberete stříbrný, zlatý, nebo kožený, je otázkou vašeho osobního vkusu. Korálky vypadají dobře na všech typech náramků.

Jakmile si vyberete náramek, můžete zahájit lov na korálky. A opět si budete moct vybrat mezi různými materiály. Někdo preferuje skleněné z benátského skla Murano, pro jiné je jasnou volbou stříbro či zlato. Samozřejmě je možná kombinace více druhů – v tom totiž spočívá kouzlo náramků Pandora. Neměla byste však zapomenout na stoppery neboli klipy – umístíte je na závity ve středové části, čímž zajistíte, aby byly korálky na jednom místě a neklouzaly do spodní části zápěstí. Stoppery zároveň rozdělí náramek do několika symetrických sekcí. Prázdná místa lze vyplnit takzvanými spacery (drobné stříbrné stříbrné korálky).

Zda korálky doplníte visacími přívěsky, je na vás. Velmi dobře vypadají korálky s krystaly Swarovski.

Praktickou volbou je bezpečnostní řetízek, který se umísťuje na konec náramku a slouží k tomu, aby při sundání náramku nedošlo ke ztrátě korálků.

Další využití korálku Pandora

Chcete-li být stoprocentně stylová, můžete si Pandora korálky a přívěsky navléct na řetízek či náhrdelník. S trochou kreativity vytvoříte také perfektní náušnice – vystačíte si pouze se speciálními náušnicovými háčky.

Korálky, řetízky a další komponenty seženete na www.darky-prozeny.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!