Domů » Proč šijeme na šicích strojích Brother?
Praktické rady

Proč šijeme na šicích strojích Brother?

Sháníte nový šicí stroj, ale neorientujete se v bohaté nabídce modelů mnoha různých značek? Nemáte-li s výběrem šicího stroje zkušenosti, snažte se nepodlehnout vábení podezřele nízké ceny a vyhněte se neznámým značkám, které vás mohou nemile překvapit. Předpokládáme, že vyžadujete perfektního pomocníka, který vám maximálně usnadní práci inovativními funkcemi a nebude s ním problém ani po technické stránce. A když už se jednou za čas některý z náhradních dílů opotřebuje, nebude od věci snadná dostupnost komponentů a kvalifikované poradenství ze strany prodejce. To vše jsou pádné důvody, proč si domů nastěhovat Japonce. Šicí stroje značky Brother patří k tomu nejlepšímu, co je v dané oblasti k mání!

Proč jsou šicí stroje Brother tak žádané?

Šicí stroje Brother symbolizují spolehlivost, vynikající ergonomii, kvalitně zpracovanou celokovovou konstrukci, patentované navlékačky a množství dalších předností, které u konkurence nenajdete. Japonská technika slaví úspěchy napříč všemi kontinenty a vysloužila si řadu prestižních ocenění.

Brother vyrábí šicí stroje v několika modelových řadách. Jednoduché mechanické modely pořídíte i za cenu do 3 tisíc korun (např. Brother J14 a J17). Na samotném vrcholu stojí elektrické šicí stroje řady INNOV-IS (NV), která je v mnoha ohledem o krok před konkurencí. Technická kvalita, designové provedení a funkce jsou na vysoké úrovni.

Elektronické šicí stroje jsou vůbec lepší volbou než mechanické. Ovládání je výrazně jednodušší a spočívá ve stisknutí příslušného tlačítka. Pedály a ruční kolečka nejsou zapotřebí, zařízení automaticky posunuje jehlu do požadované polohy. K praktickým funkcím patří také automatické zapošití stehu na počátku a konci šití či možnost mnohonásobného obšití okraje knoflíkové dírky rovnostehem. Za zmínku stojí také přehledné LCD displeje zobrazující důležité informace, sedmiřádkový podavač materiálu a programovatelný automatický odstřih nití a kolenní páku. Tyto funkce byly donedávna běžné jen u průmyslových šicích strojů.

Kde vám poradí s výběrem a zajistí špičkový servis?

Pokud jsme vás o výhodách značky Brother přesvědčili, vyberte si svého nového pomocníka u přímého dovozce. Společnost Šicí technika Brother s.r.o. od roku 1990 zastupuje značku Brother v České republice a zajišťuje prodej všech modelů a servis.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!