Neinvazivní lifting obličeje: Získejte zpět mladistvý vzhled šetrným způsobem!

Stárnutí je přirozený proces, který nelze zastavit. Že jste něco podobného slyšeli? Pokud se přesto nechcete smířit s přibývajícími vráskami a povislou pokožkou, nemusíte. Svůj mladistvý vzhled můžete získat zpět, a to bez nutnosti nešetrných lékařských zákroků. Moderní medicína nabízí neuvěřitelné možnosti a v souvislosti s rejuvenačními liftingovými procedurami je jasnou volbou revoluční ošetření Ultraformer III, které jako jediná v České republice nabízí klinika Mediestetik.

Seznamte se s Ultraformer III

Ultraformer III je jednou z nejnovějších neinvazivních metod liftingu pokožky obličeje i těla. HIFU přístroj druhé generace funguje na bázi MMFU (mikro a makro koncentrované zvukové vlnění), tedy energii, která během procesu proniká hluboko pod povrch pokožky a selektivně zahřívá svaly, ale také kožní a tukové tkáně. Výsledkem je stažení svalů a výrazný lifingový efekt způsobený zvýšenou produkcí kolagenu po stimulaci kožních buněk. Rozdíl je patrný již po první proceduře – pevnější, pružnější a mladistvě vyhlížející pokožka. K velkým výhodám neinvazivního liftingu patří skutečnost, že po absolvování ošetření není nutná rekonvalescence ani dodržování zvláštního režimu.

Které části obličeje lze ošetřit?

Ultraformer III však neumožňuje pouze souběžné ošetření povrchových i hlubokých struktur pokožky – využívá se také při ošetření daných oblastí jednotlivě. Na základě vašich skutečných potřeb přístroj zacílí na konkrétní oblast. Konkrétně se může jednat o libovolnou obličejovou partii – čelo, okolí očí, tváře i spodní třetina obličeje a podbradek. Mimo to také krk, dekolt a další tělesné partie.

Čeho ošetřením dosáhnete?

Odborníci z kliniky Mediestetik mají s přístrojem Ultraformer III skvělé zkušenosti. Efekt je viditelný ihned po proceduře- pokožka je na pohled pevnější. Maximálního výsledku je však dosaženo postupně (po dobu dvou až tří měsíců), ovšem vydrží i po dobu dvou let. smas-lifting

Proč je metoda MMFU jedinečná?

Přístroj Ultraformer III využívá nejnovější technologie a medicínské poznatky. Metoda MMFU je velmi efektivní a přitom naprosto bezpečná. Výsledku je dosaženo rychle, bez nutnosti rekonvalescence a (na rozdíl od metody HIFU) v rámci libovolné tělesné partie.

Proč se obrátit na kliniku Mediestetik?

České kliniky Mediestetik těží ze zkušeností více jak tří desítek evropských poboček, které patří k nejstarším zařízením svého druhu, disponují nejmodernějším vybavením a pracují v nich špičkoví specialisté. Lékaři se pravidelně účastní zahraničních školení, konferencí a kongresů, v rámci kterých si doplňují své vzdělání o nejnovější poznatky. Další informace o šetrném liftingu a klinice Mediestetik najdete na mediest.cz.

Publikováno: 23. 01. 2017

Kategorie: Zdraví

Autor: Adam

Tagy: neinvazivní lifting obličeje | ultraformer