Každá z vás může mít krásné vlasy

Téměř každá žena si zakládá nejen na své postavě, ale také vlasech. Pro mnoho mužů jsou ženské vlasy velmi přitažlivé a pohledu na dlouhou blonďatou kštici neodolají. Bohužel ne všechny z nás mají od přírody husté a dlouhé kadeře, které by sahaly minimálně do půl zad. A jsou to právě řídké vlasy, které způsobují ztrátu sebevědomí a trvale špatnou náladu. Pokud patříte mezi osoby, které se snaží málo vlasů nepříliš efektivně maskovat všelijakými účesy, mohla by vás potěšit následující zpráva. Husté a dlouhé vlasy může mít každá žena a to za přijatelnou cenu. Řeč není o parukách, které nepůsobí přirozeně a navíc jsou velmi drahé, ale o prodlužování. Sledujete-li módní trendy, jistě jste zaznamenali, jak je tato metoda v posledních letech populární.

Clip in vlasy – jednoduše a přirozeně

Abyste měly přirozeně dlouhé a husté vlasy, nebudete muset do kadeřnického salonu. Prodloužení vlasů u kadeřníka je finančně, ale i časově náročné – navazování trvá mnoho hodin a musí se pravidelně upravovat. Mnohem lepší alternativou jsou clip in vlasy, které jsou nabízeny v různých délkách (základní pramínky jsou k mání v délkách 39 cm, 52 cm a 61 cm). 100% lidské vlasy jsou nabízeny v setech a obsahují 18 spon, které tvoří 8 pás. Clip in pramínky jsou rozděleny tak, aby pokryly celý obvod hlavy a prodloužení tak vypadalo opravdu přirozeně. Gramáž jednotlivých délek je téměř totožná a rozdíl na první pohled nepoznáte.

Proč právě clip in vlasy?

Mezi hlavní důvody patří nejen nízká cena (v porovnání s prodlužováním v salonu) a přirozený vzhled, ale také snadná péče, která nevyžaduje nic víc, než vaše přírodní vlasy. Vlasy clip in stačí pravidelně umývat šamponem s kondicionérem a v případě potřeby je lze žehlit či natáčet. Potřebujete-li speciální účes pro zvláštní příležitost, můžete clip-in vlasy lakovat a tužit. Připínání vlas je šetrné k vašim vlasům a nijak je nepoškozuje. Můžete si je kdykoliv připnout či odepnout a účes přizpůsobit aktuální náladě. Díky speciálním sponkám získáte spět vaše ztracené sebevědomí a muži se za vámi budou otáčet více, než kdykoliv předtím. Chcete-li si clip-in sety objednat z pohodlí domova, najdete je na tvojevlasy.cz.

Publikováno: 17. 05. 2012

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: clip in vlasy | prodloužení vlas | prodlužování vlasů | vlasy clip in