Domů » Jak získat fotokalendář zdarma? Stačí zaregistrovat svůj e-mail!
Dárky

Jak získat fotokalendář zdarma? Stačí zaregistrovat svůj e-mail!

Každý moment v lidském životě je unikátní a neopakovatelný. Díky fotografiím si můžeme okamžiky, na které nechceme zapomenout, alespoň částečně uchovat. Bez nich bychom si první Vánoce nebo narozeniny našich dětí nikdy nevybavili tak věrně jako při pohledu do rodinného fotoalba. Ale tím možnosti fotografií teprve začínají – v posledních letech jsou velmi populární takzvané fotodárky. Jde o věci, které používáme dnes a denně, ale potisk jim dodá originální charakter.

Fotodárky mají obvykle podobu hrníčků, polštářků, krytů na telefon a dalších zdánlivě obyčejných věcí. Díky vlastnímu motivu však vypadají úplně jinak – neodolatelně.

Mezi nejoblíbenější fotodárky bezesporu patří nástěnné kalendáře. Kalendář nechybí takřka v žádné domácnosti a i vám pravděpodobně na stěně visí praktický pomocník, díky kterému nezapomenete na důležitou schůzku nebo preventivní prohlídku u zubaře. A pokud vás již omrzely obvyklé motivy a chcete, aby na vás z kalendáře koukaly tváře vašich nejbližších, není nic jednoduššího, než si navrhnout svůj vlastní fotokalendář. A my vám prozradíme, jak ho získat úplně zadarmo…

Fotokalendář si můžete nechat vyrobit u někoho, kdo nabízí komplexní fotoslužby zahrnující tvorbu fotodárků. Cena se obvykle pohybuje v řádu několika set korun (v závislosti na kvalitě a rozměrech), ale díky nové službě Fotokalendáře.com dostanete fotokalendář zdarma.

Akce je v plném proudu a počet fotokalendářů zdarma je limitovaný. Dostane ho prvních 500 zájemců, kteří v registračním formuláři na zmíněném webu vyplní svou e-mailovou adresu. Služba bude spuštěna 1. května 2014 a právě tehdy vám do e-mailové schránky přistane kupon, který budete moct uplatnit a vytvořit si díky němu fotokalendář zdarma.

Žádný háček v tom nehledejte, jde o reklamní akci, díky které se chce služba dostat do širokého povědomí zákazníků. Registrujte se dříve než počet zájemců dosáhne stanovené hranice. Jděte si pro fotokalendář zdarma hned teď!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!