Proč si na svatbu pozvat profesionálního fotografa?

Svatba patří mezi nejkrásnější dny a pokud se povede, rádi na ni vzpomínáme. Ale proč na ni jen myslet, když si ji můžeme připomenout fotografiemi? Pokud se v dohledné době chystáte vstoupit do svazku manželského i vy, pravděpodobně jste již přemýšlela nad tím, jestli si pozvat profesionálního fotografa. Ale není to zbytečné, když téměř všichni svatebčané disponují kvalitním fotoaparátem? Neměl by se focení ujmout některý z nich? Přesvědčíme vás, že profík by na svatbě chybět neměl. Důvodů je víc než dost.

Chcete opravdu vkusné fotografie?

Prvním důvodem je kvalita fotografií. Na chytré telefony a dražší kompakty sice vyfotíte kde co, nicméně s fotografiemi pořízenými špičkovou zrcadlovkou si nezadají. Samozřejmě nejde jen o fotoaparát, ten slouží jen jako prostředek. Zkušený fotograf moc dobře ví, jak fotit, aby výsledek předčil očekávání. Zná nejrůznější fígle, o kterých amatéři ani netuší. svatební fotografie

Nechte ostatní ať si užívají, o focení se postará profík

Přítomnost profesionálního fotografa znamená úlevu pro vaše hosty. Nebudete muset nikoho pověřovat, aby fotil. Všichni si budou užívat obřad a vy jim nakonec necháte přidělat pár pěkných fotek. Proč riskovat, že vás vaši přátele vyfotí v nejméně vhodných momentech a následně pustí snímky „do oběhu“? Sama si vyberete takové, které se vám líbí a fotograf se postará o vše ostatní. Navíc se nebudete muset bát toho, že mu dojdou baterie. Profík každým coulem nic podobného nedopustí. svatební fotka Otázkou je, na koho se obrátit. Pokud nemá nikdo ve vašem okolí pozitivní zkušenosti s žádným fotografem, zapátrejte na internetu. Kvalitní fotografové mají na svých webových stránkách zdařila portfolia a bude-li se vám něčí práce líbit, kontaktujte ho. Na závěr jsme si nechali tip na Pavla Zahálku. Tento profesionální svatební fotograf Brno, jehož práci jsme si zapůjčili co by ilustrační fotografie do tohoto článku, působí v širokém okolí Brna. Jeho další fotografie najdete na www.fotografie-brno.cz.

Publikováno: 21. 01. 2015

Kategorie: Praktické rady

Autor: Adam

Tagy: fotograf na svatbu