Podlehnout kráse italských kabelek O bag je snadné. Zamilujete se i vy

Miluje je celý svět a milují je i na Different.cz, kde právě naskladnili novou kolekci těchto italských svůdných krásek. O bag kabelky jsou kamarádky, které se nesobecky přizpůsobí našemu vkusu. Hotové kabelky O bag jsou připraveny k tomu, abychom v nich ihned vyrazily přitahovat cizí pohledy. Ale současně jsou tady od toho, aby se přizpůsobily našim potřebám i našemu vkusu. A též poškádlily naši pravou mozkovou hemisféru, ve které se ukrývá naše kreativní síla. Jak se jim to podaří?

Kabelky O bag si nastylujete podle vlastního vkusu

Vyberte si tělo, vnitřní tašku, držadla a další příslušenství a seskládejte si svoji vlastní O bag kabelku. Protože přesně o tom filosofie této unikátní italské značky je. Pokud budete mít více těl i dalších dílů, získáte nespočet možností, jak si na každý den sestavit kabelku podle svého aktuálního outfitu. Základy kabelek, těla, se přitom neliší jenom nádhernými nebo módními barvami. Jednotlivé řady se liší i tvary. Tradičními jsou především O bag standard, O bag chic, O bag mini nebo O bag urban.

Kreativní i ekologické

Dámské kabelky O bag jsou ze speciálního pevného, ale příjemně měkkého EVA plastu. Teď se možná divíte – plastové a ekologické? Vždyť to nejde dohromady. To právě naopak. Jednak jsou tašky O bag prakticky nezničitelné, takže vám vydrží celá léta. Navíc snadno můžete díky nim nakupovat téměř bez obalu, nebo minimálně bez toho, abyste potřebovala igelitovou tašku. Plastové kabelky O bag bez vnitřní vložky poslouží perfektně právě na nákupy a kdykoliv je lze snadno umýt. Na nákup čerstvé zeleniny a ovoce jsou naprosto ideální.

Udělejte si radost dnes a pak třeba každý měsíc opět

Jestli k něčemu kabelky O bag skutečně lákají, tak je to sběratelská mánie. Že vám jedna nebudete stačit, je jasné. Začněte třeba hned teď prvním modelem a pak si každý měsíc pořiďte další kousek. Nemusí jít hned o novou kabelku. Stačí nové úchyty či jiné příslušenství, nebo naopak nová barva těla. A pak už jen kouzlete s novým designem, který si vždy sestavíte.

Publikováno: 03. 02. 2019

Kategorie: Móda

Autor: Adam