Domů » Počítače pro holky
Sexy elektronika

Počítače pro holky

Nenechte se zmást, nic takového, jako počítače pro holky neexistuje. Tedy ne, pokud počítačem pro holky rozumíte zjednodušený software bez jakýchkoliv nepodstatných složitostí, které využijí jen muži. Počítačem pro holky můžete rozumět speciální edice notebooků, které jsou navržené tak, aby vám ladily. Pokud se momentálně poohlížíte po novém počítači, nenechte si limitované edice ujít.

Celá řada výrobců vypouští na trh růžové notebooky, jejichž šasi navrhla některá světoznámá designová studia. Tak, jako si muži mohou pořídit notebook s logem Ferrari, můžeme si i my koupit počítač od D&G. Pokud neprahnete po růžové, můžete samozřejmě zvolit jinou barevnou kombinaci. Případně můžete nechat design na vás a polepit si notebook některou z volně prodejných fólií, které jsou k tomu speciálně určené.

Fólie na notebook vyjdou mnohem levněji, než speciální edice, takže jsou mnohdy jasnou volbou. Nezapomeňte na stylovou tašku na notebook, kterých je na trhu dostatek. I výrobci počítačového příslušenství holt velmi dobře vědí, jak si my ženy na design potrpíme.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!