Domů » Plavby s MSC cruises: Proč trávit dovolenou na jednom místě, když můžete poznat celé Středomoří?
Cestování a dovolená

Plavby s MSC cruises: Proč trávit dovolenou na jednom místě, když můžete poznat celé Středomoří?

Možná je na to trochu brzy, ale proč si letošní dovolenou nenaplánovat v dostatečném předstihu? V případě first minute nabídek ušetříte spoustu peněz a když už nic jiného, budete mít o starost méně a naopak se můžete těšit. Jenomže na co vlastně? Na slunění na pláži, jak jste to dělala loni, předloni a vůbec každý rok? Moře je obrovské lákadlo, jenomže po čase se dovolená v letovisku začne jevit jako rutina. Naštěstí existují i mnohem zajímavější alternativy, v rámci kterých se koupání nemusíte vzdát, a přesto si užijete dovolenou tak trochu jinak. Napadlo vás někdy, že vyrazíte na plavbu lodí po Středomoří?

Dovolená jen pro bohaté? Už dávno ne!

Plavby lodí po Středomoří byly donedávna brány jako dovolená pro „horních deset tisíc“. To už ale dávno není pravda, protože několikadenní plavba je k mání za vskutku příjemnou cenu. S plavební společností MCS cruises můžete vyrazit do nejkrásnějších přístavů ve Francii, Itálii, Španělsku a dalších evropských přímořských destinací téměř za hubičku. Anebo vám snad osmidenní plavba za cenu pod 10 000 korun na osobu přijde jako předražená?

plavba-lodi

Proč vás plavba lodí uchvátí?

Vraťme se však k důvodům, které by vás měly přimět zvážit dovolenou na lodi. Tím zásadním je skutečnost, že se nebudete nudit a poznáte spoustu úžasných míst. Proč se spokojit s jedinou pláží před hotelem, když jich můžete navštívit hned několik? Navíc těch nejkrásnějších, které Středomoří nabízí. Plavební společnosti si dávají záležet na organizaci programu a účastníci plavby se mohou těšit na spoustu zábavy.

V plovoucím luxusním hotelu se nikdy nebudete nudit

Za zmínku však stojí i zázemí luxusních lodí, které mohou směle konkurovat pětihvězdičkovým hotelům. Během plavby si užijete bazén s tobogánem, podívanou na nejnovější filmy v lodním kinosále, cvičení ve fitnesscentru, wellness procedury a spoustu dalších aktivit. A večer se vydáte do stylového baru, na diskotéku nebo do kasína.

plavba-lodi-po-stredomori

Plavba na lodi má úplně jiný rozměr než běžná dovolenka v hotelu. Ovšem varujeme vás – jakmile ji jednou ochutnáte, bude vám každá jiná dovolená připadat nudná 🙂

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!