Pero, které nedělá chyby

Ačkoliv by se mohlo zdát, že v dnešní obě moderních technologií nezbylo na pero či propisku místo, opak je pravdou. Na to, až budou naše děti ťukat školní zápisy na tablety, si ještě počkáme a než tomu tak bude, měli bychom se zaměřit na aktuální psací potřeby. Pokud má váš potomek problémy s psaním, mohl by mu pomoci Pilot FriXion. Hádáte-li, že se jedná o zaměstnance aerolinek, hádáte špatně. Jde o speciální pero, které vyniká celou řadou užitečných funkcí. Měli jste za to, že na propisce nejde nic vymyslet? Až vyzkoušíte několik tahů s Pilotem, změníte názor.

Japonské kamikadze

Kořeny společnosti Pilot (tehdy ještě pod jiným jménem) najdeme v roce 1918, kdy ji založili pánové Ryosuke Namikii a Masao Wada. Společnost se zaměřila na komfortní užívání a vysokou kvalitu. Výsledkem jsou bezkonkurenční psací potřeby, které ve světě nemají obdoby. Firma chrlila na trh nejen pera, ale i mikrotužky, popisovače, rollery a celou řadu dalších výrobků. Vraťme se však k modelové řadě FriXon, která se dočkala nového kousku bez víčka. Vzpomínáte si ještě, jak jste jako školáci neustále ztráceli víčka a výsledkem byl popsaný penál či učebnice? Propiska FriXion Clicker žádné víčko nepotřebuje. Stačí lehké stisknutí a můžete začít psát. Uděláte-li chybu, nevadí, text je vymazatelný a znovu přepisovatelný. A to donekonečna.

Kouzelný innkoust? Ne – zázrak moderní chemie!

Společnost Pilot je známá nejen důrazem na ergonomii, ale především vývojem vlastního inkoustu. Výsledky byly převratné už před lety a ve světě psacích potřeb udělaly revoluci. Není o něj ochuzen ani FriXion. Vývoj inkoustu začal již v roce 1975 a dostal jméno Matamo. A co je na něm tak neobvyklého? Při změně teploty změní barvu. Zahřátím na 65°C se stane neviditelným a opět se objeví až po „vychlazení“ na -15°C. Pero FriXion má vyměnitelnou náplně a můžete si ho užívat v 7 barevných provedeních, které korespondují s barvou těla. Školní potřeby jsou momentálně velmi aktuální. Myslete na své děti a usnadněte jim psaní prvních písmenek. Více na pilotpen.cz

O výjimečnosti pera FriXion svědčí i originální reklama.

Publikováno: 13. 09. 2012

Kategorie: Děti

Autor: Adam

Tagy: pero | pero Pilot | Pilot FriXion | propiska | vymazatelné pero