Domů » Pod mobilním přístřeškem se budou vaše koně cítit bezpečně
Zábava a volný čas

Pod mobilním přístřeškem se budou vaše koně cítit bezpečně

Chováte koně, se kterými jezdíte i na závody a další akce? V tom případě pro vás máme perfektní řešení, jak jim poskytnou vhodné zázemí, ve kterém bez stresu přečkají dobu před a po akci. Neustájená zvířata jsou v cizím prostředí nervózní a ustrašená, čemuž lze snadno předejít pomocí mobilního přístřešku.

Mobilní přístřešek pro koně by měl být povinnou výbavou každého zodpovědného chovatele. Pokud ho ještě nemáte, poohlédněte se po něm u jednoho z nejoblíbenějších českých prodejců, firmy Kamír & Co. Společnost se specializuje na chovatelské potřeby a nabízí spolehlivé a praktické boxy, které testuje na vlastní farmě.

Mobilní boxy pro koně jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů, které jsou zárukou pevné a odolné konstrukce. Rozměry dovolují nejen ustájení koní, ale i dalších zvířat a zároveň z přístřešku dělají skvělé místo pro dočasné uskladnění steliva či krmiva. Významným prvkem je přední podpěrný sloup, který slouží ke zvýšení odolnosti vůči sněhu a umožňuje montáž dělícího panelu. Kromě toho lze box vybavit i dalším příslušenstvím, které zvýší jeho funkčnost. Podle způsobu využití můžete dokoupit podestýlku z dřevěných lisovaných hoblin, pozinkovanou petelici nebo gumovou desku na podahu.

Další informace o boxech získáte na webu Vše pro farmu (kamir.cz), kde si je můžete rovnou objednat. Chcete-li si je nejdříve osahat, vydejte se od některého z showroomů. Nezapomeňte, že v zájmu vlastní bezpečnosti by měly boxy pro koně zůstat pro zvířata a nesloužit jako úkryt lidem.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!