Paruka není ostuda. Proč ji nosit a jak vybrat správnou?

Závidíte ostatním ženám jejich husté hřívy? Překvapilo by vás, kdybyste věděla, že mnohé z nich vděčí za hustou kštici paruce. Jenomže to – v případě kvalitního provedení – nemáte šanci poznat. Vypadá naprosto přirozeně a umožňuje okamžitou změnu image při každé příležitosti. Doby, kdy paruky patřily spíše do itineráře televizních či divadelních rekvizit, jsou dávno pryč. Zároveň již nejsou synonymem pro první pomoc lidem, kteří z nějakého důvodu přišli o vlasy. Naopak se staly nedílnou součástí každodenní garderóby.

Kdy je moudré sáhnout po paruce?

Chystáte se na důležitou obchodní schůzku, ale okolnosti vám příliš nepřály. Máte minimum času a vlastně jste ji měla být na cestě. Na vaše neupravené vlasy je strašný pohled – co s tím? Dámské paruky nabízí pomocnou ruku, která se v takové situaci neodmítá. Dalším dobrým důvodem může být fakt, že k vám příroda nebyla příliš štědrá. Pokud si chcete alespoň jednou za čas vyjít ven s pocitem mnohem hustších vlasů, nebraňte se jí. Paruka se stane vaší nejlepší kamarádkou. A konečně paruka co by řešení vypadaných vlasů v rámci hormonální nebo onkologické léčby. Pacienty chrání před nepříjemnými dotazy okolí a vrací jim chuť do života.

Jak vypadá moderní paruka? Kvalita vás příjemně překvapí

Zapomeňte na paruky, které vypadaly spíše jako koupací čepice. Současný sortiment je na první pohled nerozeznatelný od pravých vlasů. Řeč je samozřejmě o parukách, příčescích, integracích a tupé od zkušených soukromých vlásenkářů a renomovaných výrobců. Toužíte-li po kvalitní a opticky dokonalé paruce, nešetřete na ní. Preferujte prvotřídní materiály, nízkou hmotnost a prodyšnost. V takové paruce se budete cítit komfortně po celý den. Z technologického hlediska je horkou novinkou paruka opatřená „lace front“ materiálem perfektně napodobujícím vzhled přirozeného růstu vlasů v oblasti nad čelem. Můžete ji bez obav česat i dozadu! Stylové a moderní paruky z pravých vlasů najdete ve specializovaném e-shopu svet-paruk.cz.

Publikováno: 02. 04. 2020

Kategorie: Móda

Autor: Adam