PANDORA - šperk, který zvýrazní krásu každé ženy

Šperky jsou módním doplňkem již od nepaměti, zpravidla se vyrábí z drahých kovů, jako jsou zlato, stříbro a platina. Často jsou rovněž vykládány drahými kameny. Ve většině kultur jsou šperky doménou žen - každá žena chce být krásná a přitažlivá nejen pro opačné pohlaví. Kromě drahých kovů jsou k mání také šperky z obecných kovů jako chirurgická ocel, wolfram a mnoha dalších materiálů. Současným trendem na trhu se šperky jsou módní šperky Pandora. Je snadné se do nich zamilovat!

Jaký šperk zvolit?

Šperky jsou zpracovány do mnoha podob, z nich nejběžnější jsou prsteny, řetízky, náušnice a náramky. Tyto šperky se dnes staly již běžnou součástí denního života a všechny tyto druhy nalezneme i mezi šperky Pandora. Doménou ručně vyráběných šperků jsou však náramky Pandora, a to díky své originalitě a jedinečnosti. Pandora jako první na trhu přišla s možností sestavit si šperk podle vlastních představ a prostřednictvím přívěsků do něho promítnout nezapomenutelné okamžiky života. Náramky Pandora jsou vyrobeny z kůže, stříbra a samozřejmě i zlata. Pro jaký materiál náramku se rozhodnete, je otázkou vašeho vkusu. V kombinaci s přívěsky jsou náramky Pandora jedinečným šperkem.

Kolekce Pandora Reflexions

Na sklonku roku 2018 představila Pandora novou kolekci pod názvem Pandora Reflexions. Součástí této kolekce jsou samozřejmě také náramky Pandora Reflexions. Jedná se o moderní, propracovanou a elegantní kolekci jejíž produkty jsou provedeny ve všech variantách, které jsou pro Pandoru obvyklé. Náramky Pandora Reflexions mají ploché provedení, svým vzhledem připomínají pletivo a díky spojení neobvyklého tvaru a designu jsou náramky z řady Reflexions šperkem s jedinečným vzhledem. Náramky Pandora Reflexions tak cílí nejen na mladší příznivce této značky, ale potěší ženu jakéhokoli věku. Pokud chcete vyniknout a být výjimečná, tak volba náramku z kolekce Reflexions je tou správnou.

Publikováno: 08. 06. 2019

Kategorie: Móda

Autor: Adam