Obývací pokoj potřebuje duši, pak se vám v něm bude líbit

Vrátila jste se z návštěvy své kamarádky a usoudila, že by váš obývací pokoj potřeboval trochu vyšperkovat? Pokud se vám u ní líbilo a cítila jste se příjemně, zatímco doma se vám příliš dobře nevegetuje, na nic nečekejte a pusťte se do práce. Dáte-li do obýváku kousek sebe, získáte jedinečné místo, kde budete ráda trávit čas. Jinak to bude jen další místnost se sedačkou a pár kusy nábytku. Ale jak začít?

Nadechněte se a načerpejte inspiraci

Nemáte tušení, kam by měly směrovat vaše první kroky? Než se zbrkle pustíte do rekonstrukce, zadržte a věnujte dostatek času plánování. V prvé řadě byste si měla ujasnit, po čem skutečně toužíte. Prolistujte si pár katalogů, podívejte se na Pinterest či podobné stránky – a inspirujte se. Ujasněte si, který styl bydlení se vám líbí a podle toho si zařiďte obývací pokoj. Určitě není od věci, když je obývací pokoj v jednotném duchů, ale na druhou stranu můžete experimentovat a využít prvky z několika různých stylů. Takovou kombinaci a všehochuť designéři nazývají stylem eklektickým.

Hlavně, aby se do obýváku všechno vlezlo

Bez ohledu na to, v jakém stylu se rozhodnete obývací pokoj zařídit, nezapomeňte na jednoduché pravidlo – dbejte na to, aby bylo v interiéru dostatek volného prostoru. Bude-li místnost dýchat, stoprocentně se v ní budete cítit mnohem lépe než v obýváku, který připomíná skladiště. Méně je někdy více a v případě nábytku to platí dvojnásob.

Kde seženete kvalitní nábytek a zařízení levně?

Preferujete pohodlný nákup přes internet, ale nikdy jste online nenakupovala nábytek a dekorace? Stylové kousky za skvělé ceny najdete na www.atan.cz. Prodejce je na trhu téměř čtvrt století a má nejširší sortiment ze všech e-shopů. A další důvod? Atan nábytek a příslušenství v hodnotě nad 1999 Kč dopraví k vám domů zcela zdarma.

Publikováno: 28. 07. 2018

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam