Domů » Nenechávejte miminko bez dozoru!
Děti

Nenechávejte miminko bez dozoru!

Devět měsíců jste jej střežili jako oko hlavě a najednou je tady. Roztomilý kňourající uzlíček, kterému ještě dlouho potrvá, než se o sebe dokáže sám postarat. Miminko je obrovská zodpovědnost a musí se na něj dohlížet čtyřiadvacet hodin denně. Jistě, i vy rodiče jste jenom lidi a někdy si potřebujete alespoň na chvíli oddechnout. Sednout si nerušeně k televizi a nezabývat se tím, zda vaše malé klidně spí. Jenomže ruku na srdce – který rodič si vezme na svědomí, že jeho dítě spadlo kvůli jeho nepozornosti z postele či se dokonce začalo dusit? Existuje tedy způsob, jak si odpočinou a mít jistotu, že je miminko v pořádku? Řešení je jednoduché a nazývá se chůvička.

Bez chůvičky ani ránu

Nikdo po vás nechce, abyste si najali paní na hlídání. Dětské chůvičky jsou populární přístroje, díky kterým můžete sledovat dítě i přesto, že je v jiném pokoji než vy. Moderní chůvičky se skládají z vysílače a přijímače a mohou se pochlubit čistým digitálním přenosem bez šumu. Budete tak moct poslouchat, zda vaše dítě pravidelně oddechuje a budete si moct v klidu vychutnat večerní film. Vzhledem k tomu, že dětská chůvička přenáší zvuk i na několik stovek metrů, můžete si ji vzít v létě na zahradu a prcka nechat spokojeně spát doma.

Nejen slyšet, ale i vidět!

Cenové rozpětí chůviček ovlivňuje zejména dosah přenosu, ale i doplňkové funkce, jako jsou vibrace v případě problémů či možnost přenosu obrazu. Své dítě tak budete nejen slyšet, ale také uvidíte, co se v pokoji právě děje. Klidnější už snad být nemůžete. Hledáte-li široký výběr chůviček za nižší ceny, než v kamenných obchodech, obraťte se na levneelektro.cz. Investice do chůvičky se vám vrátí ve formě pohody a klidu.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!