Oblečte si ho do posledních trendů

Přemýšlíte nad tím, jak mu udělat radost? Pokud vás nic kloudného nenapadá, zabijte dvě mouchy jednou ranou a pořiďte mu pár zajímavých kousků do jeho šatníku. Beztak zeje prázdnotou a to málo, co nosí, je zoufale nemoderní. Oblečte si ho do něčeho, v čem se bude dobře cítit a stejně tak i vypadat. Nemá-li váš partner vyhraněný vkus a nepreferuje-li alternativní módu, můžete popustit kreativitě na uzdě a vybrat mu něco stylového. Pojďte se s námi kouknout k Mary, která má co nabídnout i pánům.

Značkové oblečení pro pány za super ceny

Internetový obchod s trendy oblečením Mary Fashion jsme vám již představili v minulosti. Dnes se však zaměříme na pánská trička a další pánský sortiment, který sice není tak bohaty jako ten dámský, ale na o to stylovější kousky v něm natrefíte. Většina z nich pochází z Německa, Francie a Itálie, tedy zemí, ve kterých působí nejznámější světoví návrháři. Značky jako Patrol, Oldschool nebo Redbridge jsou zárukou svěžího designu a originality. Zajímavý je především široký výběr triček s potiskem, mezi kterými najdete i trička Rivaldi, Urban Surface, Jack & Jones a Belman.

Pakliže si nejste jistá, jestli by tričko s potiskem vynosil, sáhněte po těžší kalibru v podobě polo trička. Znalci aktuálních módních trendů vědí, že trička s límečkem neudělají ostudu ani ve společnosti a neujdou pozornosti žádné dámy. U Mary najdete to vůbec to nejlepší, co lze v tomto sortimentu sehnat. Pokud vám značky Carisma, Baxmen nebo Cipo&Baxx nic neříkají, měli byste si rychle doplnit základní módní vzdělání :-) Nebo se jednoduše koukněte na mary-fashion.cz a posuďte sama.

V nabídce nechybí ani pestrá nabídka svetrů, mikin, jarních bund a vest, ale ani kraťasy a šortky, bez kterých se již brzy neobejde. S Mary mu doplníte šatník třeba na celý rok a to za velmi příjemné ceny. Není co dodat, jde se nakupovat!

Publikováno: 15. 05. 2013

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: mary fashion | pánské oblečení | polo trička | trička s potiskem