Domů » Nehty si můžete nazdobit i sama
Móda

Nehty si můžete nazdobit i sama

Udržované nehty jsou devizou každé ženy. Pokud vás již omrzel jejich přírodní vzhled a zatoužila jste po úpravě, kterou bude možné považovat za plnohodnotný doplněk, vsaďte na gelovky. Gelové nehty jsou v kurzu a kromě estetické funkce mají ještě další výhodu – jsou ideálním řešením pro dámy, které trpí lámavostí nebo třepením.

Gel lze aplikovat na umělé i přírodní nehty a je jen na vás, zda si je necháte udělat v nehtovém studiu nebo svépomocí doma. Obě varianty mají svá pro a proti. Gelové nehty ze salonu jsou zárukou perfektního výsledku – tedy samozřejmě v případě, že vám je vymodeluje profesionál, který používá kvalitní materiály. Nevýhody? Cena modeláže je poměrně vysoká a gelovky je třeba pravidelně (v rozmezí cca 3 – 4 týdnů) doplňovat. Zdobení navíc zabere dost času.

Druhou možností je upravit si nehty doma. Všechny materiály jsou volně prodejné a modeláž svépomocí vás vyjde mnohem levněji. I v tomto případě se však vyplatí vsadit na kvalitu a nekupovat nejlevnější zboží, které vydrží jen zlomek toho, co dražší gely a laky.

Pokud se vám jeví proces modeláže gelových nehtů jako příliš zdlouhavý a nechcete si kvůli němu pořizovat UV lampu, sáhněte po akrylu. Akrylové nehty jsou další variantou zdobení a budete k nim potřebovat akrylový pudr a tvrdidlo nebo akrygel. Modelování je náročnější, ale výsledek stojí za to. Akrylové nehty jsou tenké, pevné, odolné a sexy.

Technikám zdobení se budeme věnovat příště, ale rádi bychom vás nasměrovali na internetový obchod magicnails.cz, kde můžete nakoupit veškeré materiály a příslušenství, které budete k úpravě nehtů potřebovat. V nabídce nechybí gely, laky, UV gely, lepidla, olejíčky, výživa, ale také ochranné a manikůrní pomůcky, UV lampy, čističe, odlakovače a další zboží. Nenechte se odradit mírně vyšší cenou, než za jakou je k mání rozšířené zboží z Polska. Od Magic Nails dostanete kvalitu. Nehty jsou mnohem odolnější a vydrží vám mnohem déle.

Foto: sxc.hu

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!