Nenechte sluníčko, aby vám pokazilo pohodové chvilky na terase

Také tak rádi trávíte čas na terase a nemůžete se dočkat, až pozvete na kafe i své přátele? A jak by se vám líbilo, kdy se z terasy stalo ještě útulnější místo, kde vás nebudou obtěžovat ani nepříjemné sluneční paprsky? Zapomeňte na slunečníky a udělejte rozšiřte obytnou plochu o několik cenných metrů pomocí markýzy. Právě ta totiž představuje efektivní řešení, jak docílit příjemného stínu i během až příliš prosluněných dnů. Stačí stisk tlačítka a na terase bude rázem příjemněji... Markýzy jsou ovšem nejen funkční, ale i estetické. Poskytnou bydlení nevšední vzhled a vy si budete připadat tak trochu jako na Azurovém pobřeží. Nebylo by prima, mít doma své malé osobní Saint-Tropez?

I cenově dostupné může být kvalitní

Pokud vás od pořízení markýzy venkovní odrazuje vysoká cena, ale zároveň byste neradi šetřili na kvalitě, máme pro vás skvělou zprávu. Český výrobce Univers Tech momentálně markýzy nabízí za akční ceny a to se slevou 30 % a motorové pohony jsou k mání dokonce za polovinu. Ideální řešení, jak příliš nezatížit rozpočet a zároveň nedělat kompromisy na úkor kvality. Venkovní markýzy od Univers Tech těží z dlouholetých zkušeností výrobce a nabízí spojení odolných materiálů a moderního designu. Konstrukce je natolik pevná, že vydrží i silný vítr a nerezaví. Kvalitní látky nepropouští UV záření a účinně vás i vaše blízké ochrání před nebezpečným zářením.

Bez pohonu ani ránu

Podle průzkumů si každý druhý zákazníky pořizuje venkovní markýzy s motorovým pohonem a doporučuje ho i Univers Tech. Důvod je prostý, motorový pohon s markýzou manipuluje mnohem šetrněji a zaručí delší životnost. Systém lze nechat doplnit o větrnou nebo dešťovou automatiku, která na základě změny počasí zajistí, aby se markýza sama složila. Další technické informace a fotogalerii všech produktů najdete na webu univers.cz. Foto: univers.cz

Publikováno: 13. 05. 2013

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: markýzy | venkovní markýzy