Pražský Žižkov se stává atraktivní adresou pro všechny

Doby, kdy se na Žižkově nacházely pouze nádražní budovy a několik původních domů, jsou již dávno pryč. Nyní je Praha 3 moderní oázou, ve které vzniká jeden nový bytový projekt vedle druhého. Proč byste měli po bydlení na Žižkově toužit i vy?

Žižkov je atraktivní adresou pro rodiny s dětmi i milovníky velkoměsta

Bydlení na atraktivní pražské adrese je synonymem bydlení na Žižkově. Na již vybudované bytové domy navazuje projekt pojmenovaný Byty Na Vackově. Ve čtyřech domech se bude nacházet celkem 208 nových bytů. Aby bylo bydlení pro obyvatele komfortní, ke každému bytu bude náležet buď terasa, balkon nebo předzahrádka. Součástí projektu je i 91 garážových stání, protože každý z nás ví, že parkování v Praze může být noční můrou.

Oáza soukromí a klidu na pražském Vackově

Jakmile obyvatelé Bytů Na Vackově opustí svůj dům, objeví se v části Žižkova zvané Vackov. Tato oblast se nachází ve východní části Žižkova, z jedné strany je obklopena bývalým nákladovým nádražím, z druhé parkem Židovské pece. Přestože Vackov je oázou klidu a nabídne soukromí, ruch velkoměsta, kulturní využití, služby a obchody jsou na dosah.

Podívejte se na nabídku volných bytů

Toužíte-li si pořídit nový byt na Žižkově a líbí se vám projekt Byty Na Vackově, podívejte se na aktuální nabídku volných bytů. Příští roku bude dokončena hrubá stavba a v roce 2024 proběhne kolaudace a jednotlivé byty budou připravené pro své nové majitele k nastěhování. Poznejte atraktivní pražskou adresu, kterou je Praha 3. Z oblasti pražského Žižkova, který byl v minulosti typický zejména nádražními budovami, se stávají moderní bytové čtvrti, které budou disponovat špičkovou občanskou vybaveností. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost a změňte svou dosavadní adresu. V rámci bytového projektu Byty Na Vackově jsou stále k dispozici volné bytové jednotky.

Publikováno: 30. 09. 2022

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam