Domů » Několik důvodů, proč potřebujete nová garážová vrata
Bydlení

Několik důvodů, proč potřebujete nová garážová vrata

Máte rády praktické dárky, ze kterých budete mít užitek i vy samy? Pokud si potrpíte na stylové příslušenství pro vaše bydlení, mohly by vás zaujmout moderní garážová vrata. Ta jsou skvělým dárkem pro vašeho muže, který je zaručeně ocení. V případě, že vaše garáž vypadá, že by potřebovala mírný „facelift“, jsou garážová vrata tím pravým ořechovým, co změní charakter celé garáže k nepoznání. Důvodů, proč si nechat vyrobit nová garážová vrata na míru je mnoho, pojďme tento důležitý a často podceňovaný architektonický prvek prozkoumat poněkud hlouběji.

Vzpomeňte si na všechny situace, kdy jste musela vylézt z automobilu a otevřít si stará garážová vrata manuálně. Za deštivého počasí a v třeskuté zimě byste jistě daly nevím co, za dálkové ovládání, prostřednictvím kterého byste si mohla dveře otevřít z tepla vašeho automobilu. Vaše pohodlí, to je jeden z hlavních důvodů, proč vašemu muži pořídit nová garážová vrata.

A co úspory za teplo? Garáž patří k nejchladnějším prostorám v domě a je velmi nákladné ji vytápět. Pokud se váš partner hrabe po nocích v motoru a potom prochladne, máte další důvod pro nová garážová vrata. Nebo vás snad baví neustále vařit horký čaj s citronem a obskakovat nemocného chlapa, kterého skolila populární a ryze mužská nemoc –  „rýmečka“? Teď ale vážně, díky kvalitním garážovým vratům ušetříte velmi zajímavou částku za teplo.

Nová garážová vrata jsou skvělou tepelně-izolační bariérou, díky které bude v zimě v garáží teplo a v létě příjemný chládek. Zbývá se tedy rozhodnout, která vrata budou pro vaši garáž ty pravá. Můžete si vybrat sekční vrata či vrata posuvná a rolovací. Posuvná vrata se hodí spíš do větších garáží, takže s největší pravděpodobností zvolíte sekční či rolovací vrata.

Design si můžete vybrat na míru. Většina výrobců nabízí základní barvy RAL a několik dekorů, které imitují dřevo. Vynásobte si to počtem typů panelů, ze kterých se garážová vrata skládají a vyjde vám úctyhodný počet kombinací. Vaše garážová vrata tak můžete odlišit od těch, které si pořídili sousedi.

Nová garážová vrata oceníte vy i váš partner. Pokud hledáte opravdu kvalitního výrobce garážových vrat s velmi dobrými referencemi, koukněte na univers.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!