Zažijte konečně nezapomenutelnou exotickou dovolenou!

Zapomeňte na všechny předchozí dovolené. Ta letošní bude stát za to a překoná vaše dosavadní zážitky snad ve všech ohledech… Že jste již něco podobného slyšela a nakonec vás úroveň zájezdu zklamala? Možná je ten správný čas, abyste se zanevřela na české cestovní kanceláře a obrátila se na někoho, kdo vám zařídí luxusní dovolenou přes německou cestovku. Proč si Němci na dovolené užívají více než Češi vám vám prozradíme v následujících řádcích.

Jak to chodí v Německu? Budete se divit...

Paradoxní je, že navzdory vyšším platům Němci létají na dovolenou levněji než my. Zároveň se jim dostává o poznání kvalitnějších služeb, o kterých by se nám ani nesnilo. Jak je to vůbec možné? Důvod je prostý – němečtí turisté vyžadují vyšší úroveň cestování za nižší ceny. Cestovním kancelářím nezbývá, než jim vyjít vstříc, což se díky mnohem větším objemům letenek a rezervací v hotelích daří. Není výjimkou, když německá cestovní kancelář kompletně obsadí letadlo nebo hotelový komplex. Logicky tak může žádat nižší ceny.

S RUDOLF REISEN se dostanete do nejkrásnějších exotických destinací

Pokud se bojíte, že budete muset jednat se zástupcem německé cestovní kanceláře, absolvovat cestu na letiště v Německu a vůbec řešit další nepříjemnosti, mám pro vás skvělou zprávu. Vše potřebné za vás zařídí český touroperátor RUDOLF REISEN, který dlouhodobě spolupracuje s renomovanými německými cestovkami. A zatímco dříve byl možný jen odlet z Frankfurtu, Mnichova nebo Berlína, nyní lze za exotickou vyrazit z Prahy. Nabídka zájezdů je pestrá. RUDOLF REISEN vám zprostředkuje last minute zájezdy do některé z 36 exotických destinací. Zda se rozhodnete pro Afriku, Asii, Austrálii nebo třeba Karibik, je na vás. Nejnáročnější zákazníci si mohou požádat o sestavení individuálního zájezdu na míru podle svých potřeb a možností. Aktuální nabídku zájezdů a služeb najdete na www.rudolfreisen.cz. Veškeré dotazy vám touroperátor zodpoví na zelené lince 800 100 567.

Publikováno: 20. 05. 2016

Kategorie: Cestování a dovolená

Autor: Adam

Tagy: exotické last minute | zájezdy na míru