Nečekejte na Valentýna a dopřejte si romantiku už nyní

Zdá se vám, že to mezi vámi a vašim partnerem není tak žhavé jako na začátku? Inu zamilovanost je třeba udržovat, protože jinak po čase odezní a jediné, co zbude, je pár zašedlých fotografií. Vezměte proto osud svého vztahu do svých rukou a udělejte si romantický víkend, díky kterému to mezi vámi a vašim milým začne zase pořádně jiskřit. Co na tom, že je Valentýn v nedohlednu a výročí vašeho seznámení připadá na druhou půlku roku – společných zážitků není nikdy dost. Pro všechny, kterým chybí inspirace, jsme sestavili žebříček čtyř zaručeně nejromantičtějších míst. Tady je máte :-)

Zasněžené Krušné hory

Celodennímu lyžování v prostředí úžasných krušnohorských scenériích a večernímu saunování nebo společné vířivce může konkurovat jen máloco. Doporučujeme tříhvězdičkový hotel Star v obci Háj u Loučné, který se nachází necelé 3 km od vyhlášeného skiareálu Klínovec. Moderně vybavené apartmány a výborná kuchyně jsou zárukou romantických okamžiků, na které nikdy nezapomenete.

Lázeňské pobyty v Karlových Varech

Historické lázeňské město je vyhledávaným cílem turistů z celého světa. Léčebné pobyty zde probíhaly kořeny již ve 14.století a v kombinaci s procházkami po malebné kolonádě a ochutnávkami místních pramenů zapůsobí na všechny vaše smysly i dnes. Jedním z nejvyhlášenějších hotelů je čtyřhvězdičkový Hotel Lafonte, ve které si společně užijete celou řadu příjemných procedur.

Na střeše střední Evropy

Může být něco romantičtějšího, než pobyt v nejvýše položeném hotelu ve střední Evropě? Hotel Luční Bouda se nachází ve výšce 1410 m a to v 1. zóně Krkonošského národního parku. Kromě četných relaxačních procedur si tak můžete vyrazit na romantickou procházku a pokochat se úžasnou krkonošskou přírodou. Lákadlem je i nově otevřený minipivovar, ve kterém se vaří místní pochoutka – pivo Paroháč.

Na zámek do Kroměříže

Hotel La Fresca sice není zámek, nicméně nově zrekonstruované luxusní interiéry jsou opravdu působivé. Nachází se přímo na náměstí a slibuje perfektní přístup k vyhlášeným památkám, jako je Arcibiskupský zámek s přilehlými zahradami. Ne nadarmo byl zapsán mezi nejdůležitější dědictví na seznam památek UNESCO. Až vás prohlídka architektonických skvostů omrzí, dobijete si baterky v nedalekém wellness centru nebo vyrazíte na romantickou plavbu po řece Moravě.

Kroměříž

Jak sami vidíte, romatické pobyty mohou mít opravdu mnoho podob a výběr je proto otázkou vašich osobníh priorit a preferencí.