Domů » Milujete svého psa? Dopřejte mu nejlepší krmivo!
Zábava a volný čas

Milujete svého psa? Dopřejte mu nejlepší krmivo!

Máte doma pejska, na kterém vám opravdu záleží? Pes je plnohodnotný člen rodiny a jako takový si zaslouží tu nejlepší péči, která nespočívá jen v pozornosti a lásce, ale především kvalitní stravě. Chcete-li, aby byl váš čtyřnohý přítel spokojený, dopřejte mu krmivo, které mu dodá všechny potřebné živiny a zároveň mu bude chutnat. Budete-li se na žrádle snažit ušetřit, riskujete, že se u něj v budoucnu projeví nepříjemné zdravotní komplikace a nedožije se vysokého věku. Zeptejte se svého veterináře – i ten vám jistě řekne, že kvalitní strava je naprostý základ.

Pokud ve svém okolí nemáte specializovanou prodejnu, nakupujte online. Zaměřili jsme se na e-shop Dog Gate, který nabízí to nejlepší krmivo pro psy za dostupnou cenu.

Dog Gate je internetový obchod, ve kterém najdete prvotřídní krmivo, vynikající pamlsky, potřebné vitamíny, ale také zdravotní potřeby, kosmetiku a doplňky pro psy. A i to je samozřejmě známka odbornosti – prodejce nabízí pouze sortiment, ve kterém se vyzná a dokáže zákazníkům poradit s výběrem. Mezi prémiovými značkami najdete Arden Grande, Brit Care, Magnusson a Taste of Wild. Tedy nejlepší z nejlepších a váš pes za to stojí!

Nákup přes internet (případně přes telefon) je pohodlný, ale pokud bydlíte v Praze, můžete si pro zboží přijet i osobně. Ke každé objednávce dostanete dárek a nezapomeňte sledovat časté akce, díky kterým můžete výrazně ušetřit.

Dog Gate

Dog Gate se angažuje v dobré věci, můžete i vy

Dog Gate psy miluje a nás si získal akcí Psí anděl, v rámci které každé čtyři měsíce vybere jeden psí útulek, kterému přispěje 1 % z každé realizované objednávky. Chcete-li pomoct pejskům, kteří neměli to štěstí na milujícího páníčka, máte šanci. Seznam útulků, které již finanční pomoc obdržely, najdete v příslušné sekci přímo v e-shopu.

Udělejte ze svého psíka celebritu

Chcete svého pejska proslavit? V tom případě se zúčastněte soutěže DogFace of Dog Gate. Stačí, když nakoupíte za jakoukoliv částku a pošlete e-mailem fotky svého mazlíčka. Jednou za měsíc porota jednoho ze zákazníků vybere a jeho věrný společník se na měsíc stane tváří e-shopu. Všechny přijaté fotky se navíc objeví i na Facebooku Dog Gate. Svým kamarádům pejskařům se budete moct pochlubit, že je to právě váš mazlíček, který reprezentuje úspěšný a známý e-shop.

Tak na co ještě čekáte? Udělejte radost sobě i svému psovi a dopřejte mu granule pro psy a další pochoutky, které si zaslouží!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!