Domů » Dostaňte se zase do formy a přestaňte se skrývat před létem
Hubnutí a diety

Dostaňte se zase do formy a přestaňte se skrývat před létem

Léto se nekompromisně blíží a s ním i koupání a lenošení u vody. Pokud již nyní přemýšlíte nad tím, jak se svým kamarádkám vymluvíte a to jen proto, abyste nemusela do plavek, máme pro vás řešení. Způsobů, jak vytvarovat a zpevnit postavu je poměrně dost, ale ty skutečně účinné jsou dlouhé lokte. Většinou je zapotřebí speciálních přístrojů, které bývají drahé a cvičení s nimi nepatří mezi zážitky, které bychom si chtěly pravidelně zopakovat. Jak z toho ven? Do formy vás může dostat Rolletic!

Přístroj, s jehož návrhem pomáhali lékaři

Masážní stroj Rolletic patří mezi nejpoužívanější přístroje na celém světě a od drtivé většiny ostatního „harampádí“ se liší především tím, že ho nevyvíjí pouze strojní inženýři, ale také dermatologové a fyzioterapeuti. O tom, že dokáže tvarovat postavu, zpevnit problematické partie a zcela odstranit, nebo přinejmenším zmírnit projevy celulitidy, nemůže být pochyb. Proč by se jinak Rolletic dočkal tolika napodobenin? Naštěstí je poznáte na první pohled. „Náš“ přístroj se totiž pyšní kvalitními komponenty (mimo jiné motorem Siemens a ložisky SKF), které zaručují tichý chod bez vibrací a nulovou poruchovost. A to bez nutnosti pravidelné údržby.

Rolletic využije také váš partner

Rolletic se vyrábí v několika provedeních, které se hodí do specializovaných center i pro domácí použití. Pozor, může ho používat i váš partner – přístroj je vhodný pro prokrvení a regeneraci po sportu a nadměrné fyzické zátěži. Přečtěte si o něm více na www.beauty-systems.cz/rolletic

Foto: sxc.hu

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!