Domů » Lavande: Luxusní kosmetický salon, kde vaše pleť zažije znovuzrození
Kosmetika

Lavande: Luxusní kosmetický salon, kde vaše pleť zažije znovuzrození

Trápí vás, že už dávno nevypadáte jako by vám bylo čerstvě dvacet? Anebo ještě hůř – váš vzhled v žádném případě neodpovídá věku? Čas je neúprosný a u některých žen se projevy stárnutí objeví mnohem dříve než je žádoucí. Naštěstí existuje způsob, jak se opět dostat do hry a oslnit ostatní bezchybnou pletí a pokožkou. Udělejte si čas od času chvilku jen pro sebe a zamiřte do nejbližšího kosmetického salonu. A pokud jste z Prahy, nebo do ní nemáte daleko, oddejte se příjemným procedurám v luxusním Salonu Lavande.

Kosmetický salon Praha Lavande si zamilujete jakmile poprvé překročíte práh. Příjemné prostředí, zkušené a velmi milé kosmetičky a v neposlední řadě špičkové přípravky a moderní přístroje, díky kterým omládnete třeba i o deset let.

V širokém portfoliu kosmetických služeb najdete ošetření a čištění pleti, dekoltu a krku, ošetření ultrazvukovou špachtlí, mikromasáž či galvanickou žehličku. Ale to není zdaleka vše, kosmetičky se postarají také o to, aby vás již nikdy více netrápily nevzhledné pupínky. Ošetření akné je vhodné pro mladší i starší ročníky.

Komplexní ošetření pleti, krku a dekoltu

Ale kterou očistnou kůru zvolit? Chcete-li docílit mladistvého a zdravějšího vzhledu, dopřejte si komplexní proceduru, která se skládá z ošetření pleti, krku a dekoltu. Tyto partie je vhodné ošetřovat společně a vyplatí se kůru podstoupit opakovaně. Výsledkem je redukce vrásek, vypnutí pokožky a sjednocení pleti. Spousta žen krk a dekolt podceňuje, ale právě tyto partie vás mohou dostat do prekérní situace a pokazit celkový dojem z jinak pěkné pleti.

Galvanická žehlička

Mezi populární procedury patří také lifting pleti galvanickou žehličkou. Tento moderní přístroj funguje na bázi pozitivního/negativního proudu, který protlačuje gel hlouběji do pokožky. Výhodou této kůry je okamžitý efekt. Vrásky téměř zmizí, otoky a kruhy pod očima ustoupí a pleť zažije renesanci. Procedura se musí podstupovat pravidelně.

Tak co vy na to? Dáte si říct a zastavíte se v Salonu Lavande? Najdete ho na Praze 3, ale ještě předtím si přečtěte další zajímavé informace o službách na www.lavande.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!