Kilpi pořádá výprodej zimního oblečení. U toho nesmíte chybět!

Správný čas na nakupování zimního oblečení je prááávěěě… TEĎ! Není tajemstvím, že na konci sezóny hadříky výrazně zlevňují. Chyťte svou šanci za pačesy a pořiďte si špičkovou lyžařskou bundu a další vysoce kvalitní kousky prověřené severem. Na shopkilpi.cz seženete outdoorové oblečení a doplňky značky Kilpi, díky kterým si příští zimu užijete naplno.

Proč právě Kilpi?

Kilpi znamená ve finštině „štít“. Zimní oblečení stejnojmenné značky takové skutečně je – dokonale vás ochrání před drsnou zimou, ať už se budete pohybovat převážně ve městě nebo na horách. Outdoorové oblečení je charakteristické kvalitním zpracováním, propracovanými detaily a moderními materiály. Za zmínku stojí například pokrokový materiál Siberium, na kterém vývojáři pracovali deset let. Speciální materiál na principu vrstvení laminátů je pevný, elasticky a prodyšný. Softshellové lyžařské bundy z tohoto materiálu díky tomu snadno nahradí několik vrstev oblečení. Výrobce vyvinul několik variant materiálu Siberium. Do extrémních podmínek je jako stvořené oblečení řady Siberium NANO s moderní nanotechnologií. Bundy jsou mnohem lehčí a poddajnější než standardní materiály, ale přesto poskytují mnohem intenzivnější ochranu. Kilpi se vyrábí z japonských látek z téměř devadesátiletou tradicí, které patří k tomu nejlepšímu, co je na trhu k mání. Za pozornost stojí také lavinový záchranný systém Recco, kterým disponují vybrané produkty.

Perfektní ochrana před zimou nikdy nevypadala tak dobře

Jedno je jisté. Zimní oblečení Kilpi je jasnou volbou pro každého, kdo chce být o krok před třeskutým mrazem a nestandardními přírodními podmínkami. Ale jak je to s designem? Pokud si potrpíte na stylové střihy a atraktivní módní kreace, budete naprosto spokojená. Oblečení Kilpi jde ruku v ruce s aktuálními trendy a vypadá naprosto senzačně. Při nákupu na www.shopkilpi.cz získáte dopravu zdarma při nákupu nad 500 Kč a k vybranému zboží zdarma skipas. Pořiďte si oblečení, ve kterém se budete skvěle cítit a také tak vypadat!

Publikováno: 24. 03. 2016

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: kilpi | výprodej lyžařské bundy | výprodej zimní oblečení