Domů » Na kvalitě matrace ZÁLEŽÍ. Jak vybrat tu správnou?
Zdraví

Na kvalitě matrace ZÁLEŽÍ. Jak vybrat tu správnou?

Na kvalitě spánku se odráží naše celková vitalita. Pokud vám připadá, že se nikdy nevyspíte „dorůžova“ a trápí vás bolesti zad, hlavy a další nepříjemné problém, měla byste zvážit výměnu stávající matrace. S výběrem se neukvapujte a nebojte se investovat. Chcete přece matraci, která vám bude věrně sloužit po dobu několika následujících let.

Statistiky praví, že prospíme přibližně třetinu života. Spánek tedy do značné míry ovlivňuje jeho kvalitu kvalitu. Uvědomte si, že špičková matrace může velmi pozitivně ovlivnit vaší psychiku a zdraví. Zamyslete se nad tím, v čem vám ta stávající nevyhovuje a pořiďte si takovou, která bude ve všech směrech lepší.

Nezapomeňte také na další faktory, které mají na spánek zásadní vliv. Zajistěte, aby místnost, ve které spíte, byla dobře větraná, nepřetopená a panoval v ní klid. Roli hraje také postel a to nikoliv její design, ale funkčnost. Je-li to možné, nepoužívejte místo pod lůžkem jako skladovací prostor, kde se drží prach. Podklad by měl větrat!

Spánek je pro tělo důležitý, protože během něj dochází k odpočinku, uvolnění, relaxaci a prokrvení kloubů. Jak moc bude efektivní ten váš, závisí především na matraci.

pružinová matrace

Jak vybrat matraci, která vám bude vyhovovat?

Jeden, aby se v tom vyznal. V současné době je na trhu obrovský výběr matrací všeho druhu. Pro nezkušeného zákazníka je proto velmi obtížné zvolit ten správný typ. A aby to bylo ještě složitější, v podstatě ani nelze stanovit, která matrace je nejlepší. Každý člověk má trochu jiné požadavky na komfort a zatímco někdo zvolí matraci z paměťové pěny, jiný zase přírodní materiály. Popularitě se těší také sendvičové, latexové i pružinové matrace. Proto byste si měla matraci předem vyzkoušet a poležet si na ní.

Obecně však výběr ovlivňují především tyto aspekty:

  • váha člověka, který na matraci spí
  • tuhost
  • výška
  • typ podkladu (rošt)
  • cena

Na internetu jsou matrace levnější, ale jak si je před nákupem vyzkoušet?

Zmínili jsme, že je vhodné si vybranou matraci předem otestovat. Jenomže to vám běžný internetový prodejce neumožní. Ceny matrací v e-shopech jsou přitom mnohem příznivější, takže jak z toho ven?

Potrpíte-li si na kvalitní české výrobky a zároveň ráda nakupujete z pohodlí domova, pak by vaše volba měla padnout na značku Ostaš. Tuzemský výrobce se výrobě matrací věnuje již řadu let a investuje nemalé částky do technologického vývoje. Výsledkem jsou prvotřídní matrace za dostupné ceny. Současná nabídka čítá vysokozátěžové, polyuretanové, pružinové a latextové matrace. A nechybí ani výrobky ze studené a líné pěny. Nebudou-li vám vyhovovat standardní rozměry, potěší vás matrace na míru.

matrace ostaš

Požádejte o testovací matraci zdarma!

Ale jak souvisí matrace Ostaš, které si můžete objednat z pohodlí domova s tím, že byste si měli matraci předem vyzkoušet? Výrobce jako jeden z mála nabízí až týdenní zapůjčení. Stačí odeslat objednávkový formulář a obratem vám matrace dorazí domů. Je potažena speciálním omyvatelným obalem, který je voděnepropustný, ale přesto vzdušný. Týden je dost dlouhá doba na to, abyste poznala, zda vám matrace vyhovuje, nebo ne. Momentálně si můžete vybrat mezi matracemi ze studené nebo líné pěny, latexovou a pružinovou matrací.

Chcete matraci zdarma? Proč ne!

A to není zdaleka vše. Dalším argumentem, proč nakupovat právě u tohoto českého výrobce, je i akce „matrace 1+1“, v rámci které dostanete k vybraným typům matrací jeden kus zdarma. Akce se sice nevztahuje na veškerý sortiment, nicméně zahrnuje většinu nejprodávanějších modelů.

Matrace Ostaš patří mezi to nejlepší, co je na trhu k mání. A přestože nejde o nejlevnější zboží, díky akci matrace 1+1 zdarma ušetříte až několik tisíc korun. Požádejte o testovací matraci a vyzkoušejte si, jaké to je pořádně se vyspat. Poté, co ji vrátíte, si pravděpodobně objednáte vlastní 🙂

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!