Kávovary JURA – nejlepší volba pro malé kanceláře i velké firmy

Pro většinu z nás začíná nový den šálkem kvalitní kávy. Dodá nám potřebnou energii a zažene ospalost. Řada firem si je tohoto zvyku vědoma, a proto si v tomto směru své zaměstnance hýčká. Kávovary švýcarského výrobce JURA vás nezklamou. Naopak na jejich kávu s lahodným aroma, snadnou obsluhu a téměř bezpracnou údržbou nedáte dopustit.

To nejlepší pro kolegy i obchodní partnery

Proč kávovary JURA? Tento výrobce patří mezi nejvýznamnější v oblasti automatických kávovarů na světě. Zamilujete si je nejen díky elegantnímu designovému provedení, které už posbíralo několik ocenění. Kávovar JURA vás nadchne intuitivním ovládáním, neustále inovovanými technologiemi a dokonalou chutí kávy. Dle velikosti vaší firmy nebo kanceláře si vyberete takový kávovar, který bude nejvíce vyhovovat vašim požadavkům. Pro kancelář, v níž se připravuje do 30 káv denně, je ideální model JURA E8. Máte-li spotřebu 50 káv za den, sáhněte po kávovaru JURA WE8. Ve velkých firmách, v nichž se vypije kolem 200 káv denně, se dobře zabydlí JURA X6. Pojďme se podívat na přednosti těchto modelů.

Nejúspěšnější kávovar JURA E8

Jeho přínos tkví v univerzálním použití jak doma, tak v kanceláři. Vychutnáte si z něho klasickou černou kávu, ale též mléčné speciality, jako jsou cappuccino, latte macchiato nebo flat white. Tajemstvím úspěchu je revoluční pulsní propaření, které zajistí nejvyšší úroveň aroma optimalizací doby extrakce. To vše obsluhujete pouze jediným stiskem tlačítka.

Profi přístroje pro opravdové znalce

Modely JURA WE8 a JURA X6 nejen že zvládnou velkou zátěž, ale jsou určeny pro opravdové fajnšmekry. Vyznačují se širokými možnostmi modifikací pro zaměstnance, schopností uzamknout zásobník i menu, super tichými mlýnky. S jejich pomocí připravíte všechny druhy káv, na něž si vzpomenete. Obsluha je velmi jednoduchá. Dobře vám k ní poslouží barevný displej v češtině.

Publikováno: 06. 11. 2020

Kategorie: Praktické rady

Autor: Adam