Domů » Jaké to je zažít rituál? Poznáte to v karlínském wellness centru
Zábava a volný čas

Jaké to je zažít rituál? Poznáte to v karlínském wellness centru

Jaro je konečně tady – a měla byste se na něj důkladně připravit. Teď však nemáme na mysli generální úklid domácnosti a obměnu šatníku, ale restart těla, které dostalo během chladných zimních měsíců pořádně zabrat. A kde jinde svou mysl společně tělesnou schránkou restartovat než ve vyhlášeném pražském wellness centru? Satori spa je místo, kde zažijete nepoznané a odejdete jako znovuzrozená. Už jste si někdy prožila atmosférický rituál? Máte jedinečnou šanci to vyzkoušet.

Satori spa je moderní wellness centrum se vším všudy. Objevíte v něm kouzlo odpočinku a užijete si odpočinek při saunování, masáži nebo ve vířivce. Zdaleka nejintenzivnější zážitek však nabízí rituály – balíčky, které se skládají z několika na sebe navazujících procedur. Jsou koncipovány s ohledem na maximální možné uvolnění. Výběr balíčku samozřejmě záleží na vás, vaší momentální náladě a psychickém rozpoložení.

V každém případě počítejte s relaxačním, omlazujícím a hojivým účinkem. Po absolvování rituálu se budete cítit skvěle a také tak působit na okolí.

Nás nejvíce zaujal rituál s poněkud poetickým názvem Levandulový ráj. Jedná se o kombinaci originálního peelingu, reflexní masáže a speciální výživové masky pro nohy. Anebo dáte přednost kokosem provoněnému rituálu, v rámci kterého se alespoň na chvíli dostanete do vzdálených exotických krajů? Sen jižních moří obsahuje parafinový zábal, Kleopatřinu koupel a masáž kokosovým olejem.

V nabídce rituálů narazíte také na procedury nazvané Balíček sport, Růžový sen, Rašelinová procedura a Pomerančové potěšení. Ať už si nakonec vyberete kterýkoliv z nich, nebudete litovat.

Atmosférické prostředí wellness Praha Karlín si zamilujete i z jiných důvodů. Třeba díky moderní vířivé vaně, ve které si užijete koupel při svitu svíček a s lahví prosecca. Nadšená však budete i ze sanového světa, kde si dopřejete saunování v parní, vulkánové, bio aromatické nebo suché finské sauně. Rezervaci můžete provést online na satorispa.cz.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!