Jak zhubnout rychle a zdravě? Prozradíme vám, jak na to!

Nadváha je problém, který netrápí jen vás, ale drtivou většinu žen. O které své kamarádce můžete konstatovat, že nemá ani jeden kilogram tuku navíc? Zaměřme se však na vás. Pokud jste již zkoušela všechny možné způsoby jak zhubnout, ale bezvýsledně, pravděpodobně jste na to šla špatně. Není tajemstvím, že extrémní diety nevedou k dokonalé postavě, ale spíše k vážným zdravotním komplikacím. Chcete-li zhubnout zdravě, budete muset přehodnotit svůj stávající životní styl. Prozradíme vám, jak na to!

Základ je změna stravovacích návyků

V podstatě nejde o nic složitého. Zdravé hubnutí by mělo být přirozené a co může být přirozenější než vyvážená strava? Vyřaďte ze svého jídelníčku vše, co je příčinou zvětšování tukových tkání a zaměřte se na zdravé potraviny, které vašemu organismu dodají vše potřebné. A pokud jste si doposud myslela, že co je zdravé, nemůže být chutné, jste na omylu. Pro někoho, kdo celý život konzumuje „klasická“ jídla, může být představa radikální změny stravovacích návyků nereálná. Vyberete-li si však ty správné potraviny, rozhodně nebudete strádat ani po chuťové stránce. Příkladem budiž jáhly. Jáhly a hubnutí patří k sobě jako Bonie a Clyde. Jsou chutné, výživné a lze je připravit na nespočet způsobů. Polévky, kaše, karbenátky... a to je teprve začátek. Jáhly jsou pomyslnou špičkou ledovce – chutných a zdravých potravin, které byste mohla (a měla) zařadit do svého jídelníčku, je mnohem více. salát

Jak zhubnout 5 kg za 5 dní a další tipy

Pokud si se sestavováním jídelníčku nevíte rady, načerpejte inspiraci na tématickém webu fajnhubnuti.cz. Dozvíte se zajímavé informace o potravinách, ale také praktické návody (např. jak zhubnout 5 kg za 5 dní apod.). V neposlední řadě také o výhodách konzultace s profesionálním výživovým poradcem, který vám sestaví jídelníček na míru. Hubnutí může být velmi příjemné. Musíte jen vědět, jak na to!

Publikováno: 21. 10. 2014

Kategorie: Hubnutí a diety

Autor: Adam

Tagy: jáhly a hubnutí | jak zhubnout 5 kg za 5 dní | zdravé hubnutí