Rozvoz květin: Skvělá služba, kterou využije i žena!

Kdo by se v dnešní uspěchané době trmácel do květinářství, když si může květiny objednat z pohodlí domova, kanceláře či pláže na druhé straně světa? Možná si klepete na čelo, protože služba jako rozvoz květin je podle vás určena především mužů, ovšem vězte, že ji stejně dobře využijete i vy. Nevěříte? Připravili jsme pro vás modelové příklady situací, kdy je doslova k nezaplacení...

Nestíháte

Jistě moc dobře znáte situace, kdy čas hraje proti vám. Nestíháte se nasvačit, natož absolvovat cestu do květinářství. Jenomže ouha, blíží se hodina oslavy vaší nejlepší kamarádky, kolegyně, blízké příbuzné či někoho jiného, komu byste moc ráda darovala krásnou kytici. V takové chvíli vám rozvoz květin vám doslova vytrhne trn z paty, nemyslíte?

Jste příliš daleko

Vlastně je to skvělé. Nádherný puget můžete darovat i v případě, že se zrovna nacházíte desítky, stovky či tisíce kilometrů daleko od oslavence. Co na tom, že jste dočasně mimo, objednejte si květiny online a nechte kurýra, aby se o doručení postaral za vás. Představte si, jak se bude oslavenec divit, až si přečte cedulku s věnováním.

Cestujete MHD

Do květinářství byste to sice stihli, ale máte obavu, že by kytice nepřežila cestu v MHD. Tlačenice mezi spoustou lidí zkrátka nemůže skončit dobře – pro květiny rozhodně... A když už by se vám je podařilo ochránit vlastním tělem, podepíše se na nich zlomyslné počasí. Parno, nebo naopak prudší vítr či liják z nich udělají salát. Opět se však nabízí možnost bezpečného rozvozu.

Kde seženete nejkrásnější květiny online?

Došla jste k závěru, že je doručení květin užitečná služba a v budoucnu ji využijete? Pokud jste stále na vážkách, podívejte se na www.kup-kytici.cz, kde najdete kytice tak hezké, že si možná objednáte i jednu pro sebe. Do 90 minut ji můžete mít doma!

Publikováno: 12. 09. 2018

Kategorie: Praktické rady

Autor: Adam

Tagy: doručení květin | KVĚTINY ONLINE | rozvoz květin