Domů » Jak by se vám líbilo, kdyby se o organizaci vaší společenské akce postaral tým „kluka v akci“ Filipa Sajlera?
Jídlo a pití

Jak by se vám líbilo, kdyby se o organizaci vaší společenské akce postaral tým „kluka v akci“ Filipa Sajlera?

Oslavy a společenské události máme rádi, ale s jejich přípravou na tom tak dobře nejsme. Zorganizovat komorní sešlost v rodinném kruhu samozřejmě nepředstavuje žádný problém, ale s přibývajícím počtem hostů náročnost příprav stoupá. Dokážete si představit, že si na svá bedra naložíte večírek pro několik desítek osob? Naštěstí existují profesionálové, pro které je pořádání akcí denní rutinou a problém pro ně nepředstavuje ani raut pro několik tisíc návštěvníků. Obrátit se na ně můžete i vy!

Organizace důležité společenské události nesouvisí jen s přípravou jídla, ale také se zajištěním vhodných prostor, dekorací a v neposlední řadě zábavného programu. Bez předchozích zkušeností nebo přirozeného talentu by mohla celá akce dopadnout nepříjemným fiaskem. A protože předpokládáme, že chcete, aby o vás hosté mluvili pouze v superlativech, doporučíme vám ty nejlepší v oboru. Sledujete Kluci v akci – Populární pořad, který běží na České televizi? V tom případě vám osobu Filipa Sajlera nemusíme představovat.

Filip Sajler je profesionální kuchař a spolumajitel společností Perfect Canteen (zajišťuje velmi kvalitní firemní stravování) a Perfect Catering. Jeho filosofie je velmi jednoduchá a možná i proto tak efektivní. Filip prosazuje maximální jednoduchost, tradiční kuchařské postupy a čerstvé a kvalitní suroviny.

Ale jak Filip Sajler souvisí s vaší oslavou, firemní akcí nebo rautem? Držitel mnoha prestižních ocenění a kuchař, který vařil pro Maddonu, Sheryl Crow, Petra Čecha a další známé osobnosti, totiž nabízí komplexní cateringové služby. Tedy pořádání zmíněných rautů, banketů, ale také méně tradičních akcí jako je gurmánký večer.

Na typu akce nezáleží ať už toužíte po live cooking show, ledových sochách nebo něčem, co se naprosto vymyká zavedeným zvyklostem, budete stoprocentně spokojeni. Odborníci ze společnosti Perfect Catering se organizace zhostí od A do Z a v případě vašeho zájmu vám doporučí některou z exkluzivních lokalit, jejichž prostředí celkový dojem z akce maximálně umocní. Jak by se vám líbila oslava ve vile Grébovka, Eden aréně nebo kongresové hale Pankrác?

Perfect Catering v minulosti zajišťoval catering pro velmi náročné klienty jako T-Mobile, Cartier nebo Rolex. Chopte se své příležitosti, přestaňte se stresovat z případného neúspěchu a obraťte se na profesionály. Nebudete litovat!

19

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!