I váš malý šéfkuchař si zaslouží vlastní zázemí!

Hledáte způsob, jak zabavit své děti i navzdory tomu, že venku kraluje podzim? Není to tak složité, jak se může na první pohled vzdát a s trochou vašeho přičinění nebudou muset prckové trávit většinu času u pohádek. Předpoklad k úspěchu tvoří hračky, které dětem dají zapomenout na obrazovku a udrží jejich pozornost na víc než několik málo minut. Dětský pokoj se může proměnit na pohádkovou říši, nemocnici, ale také kuchyni, ve které vznikají ty největší dobroty!

Vaření milují holky i kluci

Zabavit ty nejmenší nedá moc práce a stačí, ale problém nastává v momentě, kdy jim typicky dětské hračky nestačí a začnou je zajímat aktivity jejich rodičů. Malí kluci se chopí šroubováku a spravují vozový park plný angličáků a modelů, dívenky si zase přejí vypadat jako jejich maminky a ze ze všeho nejvíce si přejí dětská malovátka a ozdoby. Klukovské a holčičí záliby se sice většinou různí, ale přeci jen existuje jedna, do které se hrnou všechny děti. Ano, hádáte správně, řeč je o vaření. Doby, kdy stály u plotny jen ženy, jsou ty tam a malí kluci se v kuchyni kolem maminky motají stejně tak jako holky. Pokud vás doposud jejich přítomnost znervózňovala a obávali jste se toho, že v nestřeženém okamžiku něco vyvedou, oceníte dětské kuchyňky dvojnásobně. Vytvořte svým dětem vlastní zázemí v jejich pokoji a začněte opět v klidu vařit. V kuchyni je pravděpodobně dlouho neuvidíte, protože dětské kuchyňské kouty vypadají na první pohled jako jejich reálné předlohy.

Detske kuchynky

Dětská kuchyňka se vším všudy

Co bychom ve věku našich dětí za hračky, které jsou aktuálně na trhu, v době svého dětství dali. Moderní dětské kuchyňky disponují všemi důležitými prvky, které bude malý šéfkuchař při přípravě jídel potřebovat. Kuchyňská linka, plynová trouba, elektrický sporák, mikrovlnka a samozřejmě celá řada spotřebičů a dalších pomůcek, bez kterých se při vaření neobejdete ani vy. Dětské kuchyňky vypadají opravdu dobře a některé dokonce vydávají reálné zvuky. Dětská kuchyňka změní pokojíček na restauraci, nebo třeba závodní jídelnu. Dejte si však záležet na výběru konkrétního modelu a řiďte se stejnými pravidly jako při výběru ostatních hraček. Široké spektrum detailně zpracovaných dětských kuchyněk z nezávadných materiálů najdete u českého prodejce StepTwo na www.steptwo.cz. Všechny hračky pochází z dílny známého amerického výrobce Step2, jehož hračky dělají radost dětem v USA a více než 70-ti dalších zemích po celém světě.

Publikováno: 05. 10. 2013

Kategorie: Děti

Autor: Adam

Tagy: dětská kuchyňka | dětské kuchyňky | step2 | steptwo