Hotel pro rodiny s dětmi je celoročně v hledáčku turistů

Krkonošský národní park je přenádherným územím Česka, které rok, co rok přitahuje desetitisíce domácích i zahraničních turistů. Není divu. Dechberoucí příroda a nádherná panoramata lahodí oku každého milovníka přírody. Proudí sem všechny generace, které vesměs upřednostňují hotel pro rodiny s dětmi.

Krkonošská zimní pohádka

Není to jen Sněžka, která láka do Krkonoš davy turistů, i když je právě ona cílem mnoha z nich. Běžkaři ji obdivují z krkonošské magistrály, pěší se vydávají zimním terénem přímo k ní. Benecko je jedním z nejvyhledávanějších středisek pro zimní sporty, a to zejména díky své přívětivosti pro všechny věkové kategorie. Dva snow parky, 12 vleků, čtyřsedačková lanovka, dvě snowtubingové dráhy, večerní lyžování a vždy upravené sjezdovky pro všechny lyžaře včetně těch nejmenších dělají z tohoto místa oblíbenou prázdninovou i víkendovou destinaci.

Léto jako malované

I v létě mají Krkonoše své nezaměnitelné kouzlo a nutno říct, že i vynikající turistickou infrastrukturu, díky které si přijdou na své všichni sportovní nadšenci. Toto místo přímo vybízí k cykloturistice. Desítky kilometrů stezek různé obtížnosti jsou ideální pro rekreační vyjížďky i s dětmi. Vyřádit se tady můžete při geocatchingu, na inlinech, nebo se dotknout nebe na stezce korunami stromů. Za příznivých teplot se dá koupat na přírodním koupališti, za deště se můžete schovat v aquaparku.

Služby pro turisty odpovídají místu

Pokud se vydáte do Krkonoš, byla by určitě škoda jet jen na otočku. Víkend je příjemný, týden ideální. Najdete zde širokou nabídku ubytovacích služeb, stravovacích zařízení či občerstvovacích míst. Jestli se chystáte na dovolenou s ratolestmi, jistě vám padne do oka nějaký pěkný hotel pro rodiny s dětmi. Jejich služby jsou přizpůsobené i pro nejmenší, takže v nich najdete kromě běžného vybavení také hernu, hřiště či rodinné pokoje. Pokud zavítáte do Krkonoš, nezapomeňte do svého itineráře zahrnout také jedinečný Pančavský vodopád.

Publikováno: 26. 02. 2020

Kategorie: Cestování a dovolená

Autor: Adam