Půjčit si dodávku online? Jednoduché jak facka!

Asi každý potřebujeme jednou za uherský rok velké auto k převozu skříně či něčeho obdobně velkého. Problém spočívá v tom, že valná část české populace nedisponuje vhodným vozidlem, které by bylo schopno tento typ břemen převézt. K takovýmto úkolům se nejlépe hodí dodávky.

Podmínky na pobočkách se neliší

Převoz velkých břemen se samozřejmě může uskutečnit i pomocí osobního vozu, nicméně jen velmi omezeně. Navíc je potřeba vlastnit tažný vozík, jenž také každý nemá. Dodávka je tedy nejlepším řešením. Pro většinu menší typů není navíc potřeba vlastnit jiný řidičský průkaz než B. Kde ale takové auto sehnat? Pokud ho nemá známý, nejlepší možností je navštívit vhodnou půjčovnu. Dnes je možné si běžně a za dobré peníze půjčit dodávku v Ostravě, respektive si půjčit dodávku v Praze. Obě tyto pobočky patří pod jednu firmu, a sice Van2go. Jak pro pražskou, tak i pro ostravskou pobočku platí víceméně stejné podmínky, takže klient, který si už pronajal u Van2go dodávku třeba v Ostravě a následně potřebuje stejnou službu v Praze, všechny relevantní podmínky má už v malíku.

Nepřetržitá otevírací doba

Další nespornou výhodou výše zmíněných poboček je i otevírací doba, respektive její absence. Každý, kdo si chce pronajmout dodávku, může přijít v kteroukoliv denní i noční dobu. A to i během většiny svátků. Jen málokdo sice potřebuje urychleně dodávku třeba ve dvě ráno, nicméně i takové případy se najdou.

Vozový park

Kvalitní půjčovnu dodávek nedefinuje otevírací doba ani výhodné ceny, ale hlavně její vozový park. V tomto ohledu je na tom Van2go opravdu dobře. Všechna vozidla jsou kontrolována s železnou pravidelností, tudíž je jejich technický stav na odpovídající úrovni. Samozřejmě, že před půjčením se každé auto důkladně vyčistí. Noví klienti tak vždy dostanou do svých rukou dokonale čistý a promazaný stroj.

Publikováno: 27. 04. 2022

Kategorie: Pro ženy - řidičky

Autor: Adam