Erotické masáže posílí vaše sebevědomí a zintenzivní vaše prožitky

Erotické masáže nejsou jen inspirací k různým milostným hrátkám v soukromém životě. Jejich hlavním cílem je ukázat mužům i ženám jiný úhel pohledu na své tělo a opravdový prožitek z doteků v různých zónách, které lze masírovat. Erotické masáže vás naučí uvědomovat si vlastní jedinečnost a objevíte komfort přirozenosti v situacích, kde jste si ji možná ani nedokázali představit.

Erotická masáž pro ženy ukáže její smyslnost, jemnost a krásu

Základní charakteristikou mnoha žen je nedostatek sebevědomí a pocit, že na jejich vnímání doteků tak úplně nezáleží. Zkrátka důležitější je vždycky někdo jiný. Právě tento přístup erotické masáže pro ženy od základu bourají. Naopak je zde vyzdvihována individuální krása každé ženy a její důležitost. Příliv energie, který příjemně prostoupí celé tělo, nemusí být ani spojen s ničím vysloveně intimním. Stačí si pouze vychutnat např. masírování plošek nohou, hýžďových svalů, úponů pánevního dna i zadečku. Sama uvidíte, jak na to vaše tělo reaguje a co vše chcete vyzkoušet. Po celou dobu masáže se vše řídí vašimi aktuálními pocity a představami. relaxation-684716_1280

Erotické masáže mužům rozšiřují obzory a plní jejich sny

Přístup muže stejně jako jeho představy o erotické masáži jsou pochopitelně zcela odlišné, než je tomu u žen. I jim je však velmi užitečné ukázat, že se v intimním životě skrývá mnohem víc než jen uspokojení přirozeného pudu. Díky erotické masáži pro muže poznáte dokonalou souhru otázek jemných smyslných doteků masérky a odpovědí vašeho těla. Čeká vás nevšední intimní zážitek, který podpoří komplexní zdravé funkce v celém těle. Tento způsob nového přílivu relaxace a nového přílivu energie zároveň se vám bude určitě líbit.

Erotické masáže pro ženy či muže mohou být i specifičtější

Pokud vám spojení erotická masáž přijde příliš neutrální a nedává vám to dostatečnou záruku dobrodružství, můžete si vybrat konkrétnější varianty v podobě např. Tantra masáže, Nuru, nebo Thajské nebo Feme fatale. Ve všech případech vás poznávání smyslného masérského umění nezklame. Nechte se hýčkat, tuhle inspiraci ocení muži i ženy. Navíc soukromí s partnery tak získá nový náboj.

Publikováno: 31. 05. 2017

Kategorie: Zábava a volný čas

Autor: Adam