Domů » Doučování matematiky v Hradci Králové: Pro malé i velké!
Vzdělání

Doučování matematiky v Hradci Králové: Pro malé i velké!

Máte problémy s matematikou, anebo právě naopak – rádi byste prohloubili své dosavadní znalosti? Ať patříte k těm, kterým matematika neleze do hlavy nebo si potrpíte na to, abyste byli vždy o krok dál před ostatními, stoprocentně vám přijde vhod kvalitní doučování. Královéhradecká škola 2+2 pořádá skupinové i individuální lekce v příjemném prostředí. Zajímají vás podrobnosti? Máte je mít!

Individuálně, nebo ve skupině?

Doučování matematiky Hradec Králové může mít skupinový i individuální charakter. Nechcete-li se učit společně s ostatními, jednoduše si rezervujete lektora jen pro sebe. Dobrá zpráva je, že cena individuálního doučování není nikterak vysoká. Na druhou stranu podotýkáme, že ani skupinová výuka není špatnou volbou. Probíhá ve skupinkách o maximálním počtu 4 žáků, takže se vám i tak dostane dostatečné pozornosti ze strany vyučujícího. A nebudete-li chtít nikam chodit, jednoduše se domluvíte na doučování přímo u vás doma.

Doučování matematiky mají na starost kvalifikovaní lektoři s pozitivním myšlením a moderním přístupem. Pokud vás počítání nikdy nebavilo, dost možná změníte názor. Aneb jak se říká, vše je jen o tom, jak se k tomu postavíte.

Pro koho je doučování matematiky vhodné?

Zmínili jsme, že doučování nemusí být jen pro žáky, kteří mají v určité látce mezery (chyběli ve škole, nepochopili výklad učitele…), ale také pro premianty a talentované žáky – ti se mohou zúčastnit programu rozvoje matematických dovedeností pro nadané.

V každém případě dostanete na výběr mezi několika programy, které se liší cenou. Na své si přijde opravdu každý a je jen na vás, jestli doučování navštívíte nárazově nebo si zaplatíte konstantní výuku na celý měsíc.

Špičkoví lektoři vás zbaví strachu z matematiky, připraví vás na přijímací / závěrečné zkoušky a dokážou vám, že počítání není zase taková věda. Doučování je nezávazné a můžete ho kdykoliv ukončit – tak proč to nezkusit?

P.S. První lekce je ZDARMA!

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!