Desigual - objevte v sobě skrytý temperament

Pokud jste rádi středem pozornosti a zároveň si potrpíte na originální módu, pravděpodobně vám neunikla přítomnost jedné z nejoblíbenějších značek svého druhu, španělského brandu Desigual. V opačném případě jsou následující řádky určeny právě pro vás. Pomalu, ale jistě se blíží Vánoce a není nic příjemnějšího, než si pod stromeček nadělit něco pěkného na sebe. A v souvislosti s Desigual se o něco pěkného jedná vždy

Ono je totiž rozdíl být v hledáčku všech kolemjdoucích proto, že vypadáte jako mimoň a nebo se stát lvem/lvicí salonu díky stylovému oblečení, které rozhodně nenosí každý druhý. Oblečení Desigual představuje druhou možnost a jen s podivem ho nenajdete na na více prodejních místech. I přesto, že jde o jednu z nejpopulárnějších luxusních značek v Evropě je u nás sortiment Desigual k mání jen sporadicky. K nejnovějším kolekcím se je často poměrně obtížené dostat a nezbývá nám, než objednávat ze zahraničí.

Differentfashion.cz – netradiční oblečení pro módní fajnšmekry

Naštěstí pro nás, milovníky módy, je zde internetový obchod differentfashion.cz (s kamennou pobočkou v Plzni), který nabízí pestrý sortiment oblečení Desigual, jakožto i originální oblečení dalších výrobců. Ve virtuálních regálech tak najdete také plastové voňavé boty Melissa, zboží s logem luxusní značky Scotch and Soda, válenky EMU či boty CROCS. Vraťme se však k samotnému oblečení Desigual.

Pro španělské hadříky jsou typické pestrobarevné zábavné motivy, které vypadají jako malé umělecké dílo. Další předností je i kvalita zpracování – u Desigual neplatíte pouze za značku samotnou, jak je tomu u jiných „konkurenčních“ výrobců, ale za oblečení, které vydrží velmi dlouho jako nové. A proč nakupovat právě u differentfashion.cz?

Prodejce funguje již od roku 2008 a nabízí nejnovější kolekce za skvělé ceny. Samozřejmostí jsou akce, slevy a vstřícný přístup k zákazníkům. Oficiální distributor pořádá i společenské události a módní přehlídky. Samozřejmě v rytmu španělské módy Desigual...

Publikováno: 15. 11. 2012

Kategorie: Nezařazené

Autor: Adam