Domů » Příprava jídla musí bavit
Jídlo a pití

Příprava jídla musí bavit

Patříte k hospodyňkám, které se nemohou dočkat, až si zase stoupnou k plotně, nebo to máte úplně naopak? Pokud se kuchyni vyhýbáte obloukem a k vaření se musíte přemlouvat, možná by pomohla menší kuchyňská revoluce. Udělejte sbohem nepraktickým a nekvalitním kuchyňským potřebám a obklopte se prvotřídními pomocníky, díky kterým vám půjde příprava jídla od ruky.

Řekněte stop nekvalitním kuchyňským potřebám

Kvalita kuchyňských potřeb má na proces přípravy jídla zásadní vliv. Pižlání masa a zeleniny tupým nožem nebo smažení na pánvi, na které se suroviny připékají, je nepříjemné a dokáže nám pobyt v kuchyni pořádně znepříjemnit. Chcete-li podobným problémům učinit přítrž, vsaďte na kuchyňské potřeby, které vám budou opravdu pomáhat a nikoliv házet klacky pod nohy.

Neutrácejte proto za kuchyňské potřeby pochybné kvality, které byste museli každou chvíli obměňovat a vsaďte na prvotřídní sortiment společnosti Tescoma. Mezi největší argumenty, proč sáhnout po právě této české značce, ke kombinace kvality, designu a dostupné ceny. Není náhoda, že výrobky s logem Tescomy patří k absolutní špičce nejen u nás, ale i v dalších zemích.

Kuchyňské potřeby Tescoma seženete nejen v kamenných prodejnách a obchodních domech, ale také v oficiálním e-shopu eshop.tescoma.cz. Sortiment je skutečně pestrý a nechybí vše od příborů, talířů a malých silikonových formiček, až po pánvičky, hrnce či příslušenství pro sommeliéry.

Outlety se netýkají jen módy

Určitě vás potěší také výprodej zboží se slevou až 70 %. Tescoma Outlet je zbytkový sortiment, mezi kterým najdete i celonerezové nože Morpho nebo tlakový hrnec BIO Exclusive. Kuchyňské outlety nejdete na outlet.tescoma.cz.

Foto: tescoma.cz

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!