Domů » Darujte kamarádce nezapomenutelný zážitek
Zábava a volný čas

Darujte kamarádce nezapomenutelný zážitek

Se zážitkovými dárky se v posledních letech doslova roztrhl pytel. Stále však jde o velmi originální řešení nákupu dárků. Proč darovat hlouposti, které si obdarovaný osoba položí do šuplíku v lepším případě na poličku), když můžete věnovat zážitek, na který do smrti nezapomene. Na výběr je celá řada adrenalinových či odpočinkových zážitků, které opravdu stojí za to.

Je vaše kamarádka zhýčkaný velkoměstem? Darujte ji den na farmě a otevřete ji oči. Samozřejmostí je jízda na koni, stejně jako kydání hnoje a podobně. Mezi oblíbené dárky patří sportovní zážitky, jako je bungee jumping, seskok v tandemu či jízda sportovním vozem.

Zážitky jsou opravdu vynikající volbou a to zejména v případě, že už vás nenapadá, co kamarádce k narozeninám/Vánocům/jubileu věnovat. Na internetu působí celá řada agentur na zážitky, zůstaňte věrní xgirls.cz a již brzy si přečtete jednotlivé tipy, které vám pomohou s výběrem.

Přidat komentář

Klikni a komentuj

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Moderní bydlení

Milujete trendy v oblasti bydlení? V tom případě si nenechte ujít spoustu zajímavých článků v novém magazínu in-bydlení.cz!

Budeš brzy mámou?

Pak se ti budou hodit rady a tipy, které najdeš v magazínu pro maminky iKočárek.cz.

Kam na dovolenou?

To se dozvíš, když budeš číst Užijemsi.cz - magazín o cestování.

Nepřehlédněte!